Witaj świecie..

hello_world Hello+Internet.003

Początek…

najtrudniej jest zacząć. Trudność koncentracji i chaos w głowie skutecznie blokuje wszystkie próby prowadzenia tego bloga.  Myśli ciągle uciekają w przeciwnym kierunku łapiące się wszystkiego innego. Pojawia się tyle powodów aby zrezygnować z pisania. 

O mnie…

na tym blogu przedstawię mało przyjemną stronę swojej osoby. Będzie to portret ofiary okrutnych działań jakie stosują zorganizowane grupy w celu podporządkowania sobie lub zniszczenia jednostek im niewygodnych. Tego typu osoby określa się mianem TARGET INDIVIDUALS, czyli osoby prześladowane przez zorganizowane grupy przestępcze lub rządowe.

O tym miejscu…

ten blog ma być dziennikiem moich doświadczeń jako TI (target individual). Zamierzam publikować tu wszystkie moje doświadczenia i przemyślenia związane z byciem ofiarą gangstalkingu, electronic harassment i mind control. 

Ponadto, planuję zamieszczać tu różne ciekawe materiały znalezione w sieci. Ma to na celu pokazanie czym jest  zjawisko gangstalkingu, electronic harassment i mind control oraz naświetlić strategię jaką stosują wobec jednostki.

Spróbuję wyjaśnić sobie i nakreślić innym, jaki plan wobec mnie jako TI oraz nas jako społeczeństwo, mają rzekomi władcy świata, którzy za pomocą pieniędzy dążą do zniewolenia innych.

Cel…

celem tu nie jest profesjonalne, naukowe przedstawienie samego zjawiska mind control. Celem jest przedstawienie jest procesu jakiemu jestem poddawany, opisanie tego , oraz przemyślenia z tym związane.  

Drugim założeniem jest możliwość nawiązania kontaktu z innymi osobami będącymi TI lub zainteresowanymi tematem mind control. 

Koniec…

zachęcam wszystkie dobre dusze, ciekawskich czytelników, mądrych ludzi do wypowiadania się pod wpisami. Jeżeli macie jakieś mądre uwagi co do przeczytanej tu treści, zapraszam do podzielenia się tym co macie do powiedzenia.

Pozdrawiam i do „usłyszenia” wkrótce.

 

3 uwagi do wpisu “Witaj świecie..

  1. Chcesz się uwolnić, zacznij oddychać i schładzać swoje ciało. Trzymaj się z daleka od dramatów i pomagaj innym ludziom, w ten sposób uzbierasz nieco chłodnej waluty. A potem odpuszczasz sobie oddychanie i nie wchodzą w dramaty utrzymujesz spokój w umyśle przez 7 dni, po ok. tygodniu wyrwiesz się z tego miejsca. To pustynia jest, taka wspólna przestrzeń kotwicząca naszą rzeczywistość z rzeczywistością strefy ciemności, nie atakują cię na niej ludzie, tylko ciemni aniołowie, mieszkańcy tego ognistego świata. Jeśli zrozumiesz to co przechodzisz, uwolnisz się z niej i będziesz mógł normalnie żyć, jeśli nie zrozumiesz i dalej będziesz uważał, że przyczyny twoich problemów są na zewnątrz, będziesz walczył z ludźmi, tworzył dramaty i pogłębiał ogień, który buszuje po twoim ciele. A to wcześniej lub później doprowadzi do tego, że twoje światło zgaśnie, a wtedy staniesz się kolejnym ciemnym. Ale póki co, będziesz dostawał pomoc od ludzi, tych ich subtelnych części… A wtedy dostaniesz duży ładunek energii, chłodnej energii i proces wznoszenia tego co spadło, pojawi się wtedy dźwięk, ból głowy i ciała… I znowu będziesz z tym walczył, uważając, że to atak… A to tylko próba pomocy… Cóż… Wierz sobie w co chcesz, ale z tego miejsca można się uwolnić, niekoniecznie przechodząc przez ogień.

    Ale jest w tym coś dobrego! Ludzie masowo zaczynają się budzić i wchodzić na drogę mistrzów, a to oznacza, że zostaną na niej zmuszeni wziąć odpowiedzialność za siebie! To oczyści ten świat, ludzie będą musieli zdecydować po której stronie zechcą stanąć. Będą krzywdzić się nawzajem, skończą w ogniu, może to doprowadzi do tego, że ludzie będą lepsi dla siebie? Albo do tego, że będą jeszcze gorsi, jeśli nie zrozumieją tych run.

    Polubienie

    1. rozumiem że byłeś targetem, miałeś głosy w głowie i byłeś zdalnie elektronicznie torturowany, ale zwyciężyłeś to i już nie masz żadnych z powyższych objawów?

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s