Witaj świecie..

hello_world Hello+Internet.003

Początek…

najtrudniej jest zacząć. Trudność koncentracji i chaos w głowie skutecznie blokuje wszystkie próby prowadzenia tego bloga.  Myśli ciągle uciekają w przeciwnym kierunku łapiące się wszystkiego innego. Pojawia się tyle powodów aby zrezygnować z pisania. 

O mnie…

na tym blogu przedstawię mało przyjemną stronę swojej osoby. Będzie to portret ofiary okrutnych działań jakie stosują zorganizowane grupy w celu podporządkowania sobie lub zniszczenia jednostek im niewygodnych. Tego typu osoby określa się mianem TARGET INDIVIDUALS, czyli osoby prześladowane przez zorganizowane grupy przestępcze lub rządowe.

O tym miejscu…

ten blog ma być dziennikiem moich doświadczeń jako TI (target individual). Zamierzam publikować tu wszystkie moje doświadczenia i przemyślenia związane z byciem ofiarą gangstalkingu, electronic harassment i mind control. 

Ponadto, planuję zamieszczać tu różne ciekawe materiały znalezione w sieci. Ma to na celu pokazanie czym jest  zjawisko gangstalkingu, electronic harassment i mind control oraz naświetlić strategię jaką stosują wobec jednostki.

Spróbuję wyjaśnić sobie i nakreślić innym, jaki plan wobec mnie jako TI oraz nas jako społeczeństwo, mają rzekomi władcy świata, którzy za pomocą pieniędzy dążą do zniewolenia innych.

Cel…

celem tu nie jest profesjonalne, naukowe przedstawienie samego zjawiska mind control. Celem jest przedstawienie jest procesu jakiemu jestem poddawany, opisanie tego , oraz przemyślenia z tym związane.  

Drugim założeniem jest możliwość nawiązania kontaktu z innymi osobami będącymi TI lub zainteresowanymi tematem mind control. 

Koniec…

zachęcam wszystkie dobre dusze, ciekawskich czytelników, mądrych ludzi do wypowiadania się pod wpisami. Jeżeli macie jakieś mądre uwagi co do przeczytanej tu treści, zapraszam do podzielenia się tym co macie do powiedzenia.

Pozdrawiam i do „usłyszenia” wkrótce.

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Witaj świecie..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s