Mind Control

Przechwytywanie

Mind Control – Władcy Marionetek

tradycyjnie zacznę od próby zdefiniowania czym jest Mind Control – czyli Kontrola Umysłu.

Według mnie jest to cel do którego dążą „elity” finansowe. Żądza dominacji nad innymi. Ty co idzie w parze z żądzą pieniądza – żądza władzy. Aby móc być faktycznym władcą świata, potrzeba społeczeństwa w pełni poddanego, bez szans na własne zdanie, prywatność i jakąkolwiek wolną wolę.

Wizja utopijnych społeczeństw, chociażby tak dobrze znaną z Orwellowskiego państwa Wielkiego Brata przedstawionego w książce „Rok 1984”, jest już i tak przerażająca i budzi smutek utraty wolności słowa – wolności życia. Wszystko dzieje się pod wszechwidzącym Okiem Wielkiego Brata. Społeczeństwo w którym człowiek bał się nawet pomyśleć o czymś zakazanym. Na każdym kroku, inwigilowany przez agentów Wielkiego Brata.

Teraz ta wizja jest rzeczywistością, która wciąż pędzi ku skrajności, gdzie nie tylko na każdym kroku będziemy monitorowani (co ma już miejsce), ale także będą nieustannie monitorowane nasze myśli (co jest właśnie rozwijane).

System nie będzie potrzebował nawet wysyłać agentów do spacyfikowania buntowników, którzy chociażby pomyśleli by o sprzeciwie. System zdalnie sprawi, że osoba taka albo zmieni swoje myślenie, zachowanie lub po prostu taką jednostkę się będzie eliminować (co jest powszechnie stosowaną metodą rządową przy niewygodnych jednostkach). Jednak w tym wypadku nie będzie szansy na znalezienie winnego czy mordercy. Tym samym władcy pozbawiają nas szansy oskarżenia, osądzenia sprawcy. Totalna bezkarność przy stuprocentowej skuteczności.

Definicja

Pranie mózgu  — termin używany na określenie działań przymusowych albo o charakterze dobrowolnym mających na celu zmianę poglądów lub zachowań jednej lub większej liczby osób. Dyskusyjne jest to, od jakiego momentu działanie nakierowane na zmianę osobowości należy uznać za pranie mózgu.  Zazwyczaj pranie mózgu stosuje się dla celów politycznych lub religijnych.

Źródło: Link

Wikipedia jedynie skupia się celu jaki zakłada kontrola umysłu, czyli podporządkowanie sobie kogoś własnej woli. Nas interesuje raczej jaką formę przyjmuje obecne „pranie mózgu”, a raczej kontrola umysłu. Cel może być podobny, ale według mnie, „władcy świata” poszli dalej w swych żądzach. Nie jest już celem zmiana myślenia człowieka, ale zrobienie z niego maszyny, która zgodnie z potrzebami będzie taka, jaka w danej chwili jest im na rękę. Zakłada to możliwość sterowania kimś tak jak zdalnie sterowaną zabawką.

Obecnie mind control zakłada proces zrobienia z człowieka zdalnej maszyny podporządkowanej swemu operatorowi. 
Na chwilę obecną testowane są metody , technologie na wielu osobach które miały pecha być wybranymi (wbrew ich woli) do wzięcia udziału w tym okrutnym procesie tresowania (programowania) ludzi. 

Nie jest trudno domyśleć się do czego to zmierza. Teraz ja, jutro może ty, a wkrótce wszyscy będą zmuszeni poddać się temu zabiegowi. Kiedy już technologia i strategia pełnej kontroli nad człowiekiem zostanie opanowana nie będzie wariatów co słyszą głosy w głowie, v2k będzie normalnym procederem stosowanym przez rządzących do ujarzmiania jednostek czy też całych mas.

brainwavecontrol

Jak kontrolować umysł

Pierwszym etapem jest braincontrol (kontrola frekwencji mózgu), drugi etap odnosi się do kontroli aktywności psychofizycznej osoby docelowej, a trzeci etap dotyczy zniszczenia docelowej jednostki. Głównymi ‚rywalami’ i konkurentami w rozwoju oraz w kontroli mindcontrol najnowszych technologii były i nadal są USA i Rosja.

Niektóre przykłady takich eksperymentów były następujące projekty mindcontrol: MK ULTRA, MKDELTA, MKNAOMI, MKSEARCH, BLUEBIRD, ARTISCHOCK i inne prowadzone przez CIA, z użyciem narkotyków, wstrząsów elektrycznych i elektronicznych, a także krótkie i wahania częstotliwości, super wysokie częstotliwości i wysokie częstotliwości.

Doktor José Delgado miał szczególny wkład w tych tajnych projektach, rozwijając różne stymulatory: miłości i nienawiści, współczucia-antysympatii. Celem takich badań jest uświadomienie z uwzględnieniem możliwości kontrolowania zachowań ludzi. Jeśli promieniowanie jest skierowane bezpośrednio na osobę, z pewnej odległości, to jest możliwe, aby kontrolować i zniszczyć jego wolę całkowicie.

Amerykański lekarz naukowiec Nick Begich napisał: „Nowe technologie zostały opracowane, możliwe jest by za pomocą akustyki lub stymulacji elektrycznej mózgu kontrolować zachowania osoby, manipulować jego zachowaniem, a nawet myśli o dobrych lub złych intencjach

Źródło: Link

Na przykład na stronie Ministerstwa Obrony Czech możemy przeczytać: „Wysokie częstotliwości promieniowania elektromagnetycznego wpływają niszcząco na funkcjonowanie mózgu i centralnego systemu nerwowego, co zaatakowana jednostka odczuwa jednocześnie jako ból nie do zniesienia spowodowany przenikliwym buczeniem i piskiem oraz jako silne uczucie lęku i niepokoju. Intensywność tych doznań zależy od okoliczności i parametrów nadanego sygnału

Źródło: Link

Większość naukowców badających oddziaływanie pulsującego promieniowania mikrofalowego na ludzki mózg jest zdania, że nośnik częstotliwości mikrofalowych powyżej 3 GHz nie wywiera żadnego wpływu.Tłumaczy się to tym, że im wyższe częstotliwości mikrofalowe, tym szybciej są tłumione w ludzkich tkankach i dlatego nie wnikają dość głęboko w mózg, by zaburzyć jego funkcjonowanie.

Źródło: Link

Nie potrzeba żadnych mikrochipów, by uzyskać kontrolę nad  ludzkim systemem nerwowym  za pomocą pulsującego światła. Naukowcy wyhodowali wirusy, które wymuszają na naszych neuronach reakcję na pulsujące światło

Źródło: Link

zatem obecnie, by uczynić człowieka podatnym na dowolną manipulację jego systemem nerwowym wystarczy spowodować, by zjadł odpowiednio zainfekowaną żywność bądź poddał się szczepieniu. Przytoczę dwa przykłady. Gero Miesenbock odciął musze głowę a potem użył pulsującego światła, aby skłonić „ciało muchy” do fruwania i tak się stało.

Źródło: Link

Inny przykład, Carl Diesentoth zmusił mysz do skręcania w labiryncie tylko w lewą stronę używając wyłącznie pulsacji świetlnych. 

Źródło: Link

Podłączanie Umysłów

John Norseen* sugeruje, że mózg – „komputer biologiczny” – może być podłączony bezprzewodowo bez interfejsu mózg-komputer do komputera technicznego, wyjaśniając, że osoba,  może być „pingowana” (wysyłanie pakietu w celu sprawdzenia, czy docelowy serwer odpowiada – przyp.tłumacza) przez „wiązkę światła lub lub sekwencję promieniowania ELF” w celu „odpalenia czegoś w mózgu”. Oczywiście jeden komputer „pinguje” drugi w celu sprawdzenia połączenia między nimi.

Co więcej, jeśli z tym samym „układem” zostaje podłączonych więcej mózgów, wówczas takie same sygnały można kierować(„klonować”) do wielu mózgów. „Nadając komunikaty” u wszystkich podłączonych ludzi można by wywoływać podobne myśli, uczucia, zachowania a nawet przekonania.

To nasuwa myśl komórki umysłowego ula, a nawet duży ul, którego „członkowie” dzieliliby się neuronowymi informacjami, czyli falami mózgowymi. W takim scenariuszu złożone zachowania grupy mogłyby być koordynowane z zewnętrznego „centrum sterowania”, co przywodzi na myśl opowieści niektórych ludzi doświadczających stalkingu (uporczywego nękania).

zaczerpnięte z Nexus Wrzesień – Pażdziernik 2014 str 16
Anteny zainstalowane w dużych miastach Polski i Rumunii:„Psychotroniczna broń masowego rażenia oparta jest na technologii kontroli fal mózgu . Indukcja osiągnięta jest poprzez subtelne formy wpływu, i nie jest łatwo większości ludzi dostrzec tych delikatnych zmian własnego zachowania i myślenia … (Bóle głowy, nerwowość, rozdrażnienie, stany lękowe, depresje, zagubienie, bezradność … Dodatkowe ciągła chęć słuchania podprogowej muzyki czy oglądania telewizji …)

Duża część  ludzi jest uzależniona od oglądania, słuchania lub czytania wiadomości przepełnionych odrażającymi zbrodniami, gwałtami, napaściami, pobiciami, wypadkami, kradzieżami, łapówkami … Wszystko to ma na celu zwyrodnienie ludzkiego umysłu, ustawienie go na bardzo niskim poziomie wibracji co uniemożliwia ludziom tworzenie i obserwowanie harmonii świata.

Broń psychotroniczna wszelkiego rodzaju czyni z człowieka pół zwierze, pół warzywo żyjące w duchowym więzieniu niemocy i strachu.Człowiek pod wpływem broni psychotronicznej jest zdolny do wszystkiego , nawet do tego czego nie chce zrobić…Wiele waszych myśli nie pochodzi od was, ale zostało w was umieszczonych tylko po to aby was zniszczyć i zniewolić !!!

Źródło: Link

Psychotroniczna broń, jak to działa!

Naukowcy zaproponowali stosowanie mikrofal jako broń przeciwko ludziom kilkadziesiąt lat temu.

Ta broń przesyła sygnały o bardzo niskiej częstotliwości, które są identyczne z falami pracy mózgu.

Wiadomo już, że częstotliwość i forma tych fal określa zachowanie człowieka.

Tak więc, za naciśnięciem jednego przycisku, ludzkie bydło staje się potulne i posłuszne, zestresowane, zmęczone, apatyczne i chce pracować na jałowym biegu przez cały dzień nic nie robiąc.

Obecnie te nadajniki montowane są na najwyższych budynkach w mieście. Tuż obok nadajników GSM, można zobaczyć specjalistyczne czujniki pozwalające korelować natężenie fal w zależności od pogody, wiatru…!

Sygnały te są emitowane przez stacje radiowe i telewizyjne, sieci mobilnych radarów i radary powietrznej oraz systemy satelitarne.

Ogromne liczby abonentów sieci komórkowych są uzależnione nie od samych komórek, ale od sygnałów preparowanych przez służby bezpieczeństwa korzystające z tych nadajników w celu wysyłania bezpośrednich mentalnych sygnałów sterujących waszą podświadomością.

Telefony komórkowe używają impulsu modulowanego , więc sygnały te wykraczają poza czaszką i docierają do mózgu, gdzie dochodzi do zmiany ludzkich zachowań ze względu na bardzo niskie częstotliwości sygnałów, które zawierają.

W szczególności, powszechnie stosowane są następujące częstotliwości : 91, 147, 153, 197, 447, 456, 853, 912, 1830 MHz, etc. Rozpoznajemy tu pełne spektrum fal używanych zarówno w radiu i telewizji oraz w telefonii komórkowej.

Objawy zastosowania fal mikrofalowych mogą obejmować: depresja, powolne myślenie, splątanie emocjonalne, utratę pamięci, stres, problemy dostosowawcze, maniakalne zachowania, schizofrenie, załamania nerwowe, fizyczny upadek, uszkodzenia mózgu i układu nerwowego, bóle serca, zawały serca, raka oraz śmierć.

Skontaktowaliśmy się z naukowcami prowadzącymi badania w tej dziedzinie, aby sprawdzić u kilku osób objawy występujące po ataku : ciężkie bóle głowy, nudności, zawroty głowy, złe widzenie, zaburzenia słuchowe.

Użyliśmy detektora promieniowania i stwierdziliśmy, że służby bezpieczeństwa używają Spectrum 750 – 1000 MHz w celu wywołania nerwowego i fizycznego upadku.

Przypomnijmy, że częstotliwość sygnału z kuchenki mikrofalowej wynosi 1000 MHz.

Nasze mieszkania są ciągle „bombardowane” jak piekarnik częstotliwością 900 MHz co prowadzi do załamania nerwowego i powoduje guzy nowotworowe.

Sygnały pobudzające są umieszczone i zakorzenione w podświadomości ofiary, a następnie za pomocą wysyłanych impulsów, można je modelować lub uaktualniać jak software. Działa to tak samo jak utwór z ciągle powtarzającymi się słowami, trwa to tak długo, aż zapamiętamy daną sekwencję, która może prowadzić to konkretnych działań, jeśli zrozumiemy odpowiednio przekaz …

W naszej głowie zachodzi wtedy proces spowolnienia mowy o 15 razy , tak abyśmy uświadomili sobie to co mamy zrobić, ten impuls bywa tak nagły , że nagle poprzez zamyślenie możemy dojść do pustej ściany ,która wymusi w nas atak paniki i chęć popełnienia samobójstwa lub morderstwa …

Słowa przekazywane w ten sposób będą postrzegany jako tępy huk, ale próba przypomnienia sobie tych słów i myśli w innym momencie będzie niemożliwa.

To samo robią nam filmy i reklamy wystarczy w nagrany dynamicznie materiał wstawić ujęcie trwające 0.004 sekundy aby nasz mózg przyswoił sobie element stymulacji uruchamiający ukryty w naszej podświadomości zwrot wykonawczy … Tak stajesz się częścią algorytmu…

USG jest stosowane, zwykle w celu wyczyszczenia pamięci z niechcianych lub nieprzyjemnych wspomnień. 120 dB, infradźwięk powoduje dzwonienie w uszach, nudności, słaby wzrok i atak paniki. Średnie natężenie infradźwięków 130 dB, powoduje atak na układ trawienny, mózg i może spowodować palpitacje lub zawał serca.

Jeśli intensywność infradźwięków przekroczy próg 140 decybeli może to spowodować zatrzymanie pracy serca.

Bardziej zaawansowane metody (metoda impulsowa) oddziaływania na odległość.

Pod ich wpływem wywoływane są okropne bóle głowy, bezsenność, zaburzenia głębokie i zaburzenia percepcji. Inne technologie, wykorzystują promieniowanie do ataku na pola skrętne.

Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że 97% ludzkiej aktywności umysłowej odbywa się na poziomie podświadomości, a tylko 3% naszych działań jest świadomych, więc specjaliści od psychotroniki bezpośrednio apalują do obszarów nieświadomych, gdzie informacje będą przyswajane z pominięciem rozeznania i powodu .

Wzmacniacze, anteny, satelity bombardują główne miasta na całym świecie… Minusem jest to, że dostęp do tych technologii nie jest już przywilejem państwa i armii, ale każda „szanująca” się korporacja, może zatrudnić najemników z byłego Związku Radzieckiego lub doradców z państw zachodnich, zazwyczaj emerytowanych agentów CIA.

Biorąc pod uwagę te realia, ONZ chce zachować monopol stosowania broni psychotronicznej dla najwyższych elit

Źródło: Link

Czytanie myśli – mapowanie mózgu

Obecnie jest już możliwość zdalnego monitorowania człowieka, jego mózgu i funkcji życiowych za pomocą fal elektromagnetycznych. Wcześniej cel poddany jest procesowi mapowania mózgu poprzez na różne sygnały/bodźce stosowane na ofierze przez prześladowców. Np umiejętność czytania myśli może być generowana poprzez wysyłanie do mózgu słów za pomocą technologii v2k i zapisywania konkretnych reakcji na konkretne sygnały. W ten sposób w przyszłości komputer może odczytywać już znany sygnał i rejestrować jego znaczenie.

Konkluzja

Wydaje mi się ważne by w pierwszej fazie słowa te były subwokalizowane w naszej głowie. Czyli otrzymujemy słowo przez v2k, subwokalizujemy je i zostaje wówczas zapisany schemat tego słowa na dysku komputera. Wtedy kiedy pomyślimy o czymś komputer odtworzy to słowo na ekranie, opierając się na wcześniej utworzonym schemacie.  W ten sposób można byłoby stworzyć mapę/słownik każdego mózgu. Jeszcze nie wiem na ile ważnym jest w tym procesie wypowiadanie słów na głos. Czy też dzięki technologi v2k jest to zbędny proces?

Dalej mapowaniu poddawane są obrazy, czyli to co wyobrażamy sobie w głowach. Wydaje mi się, że tak samo podczas wizualizacji, w momencie kiedy jesteśmy zmuszani do opisywania tego co wizualizujemy w naszych myślach, komputer może rejestrować fragmenty/sygnały w mózgu przypasowane do danych opisów. Może jest to związane z rejestrowaniem tego co widzą nasze oczy i tworzeniem w ten sposób mapy obrazów w mózgu. Wówczas kiedy coś widzimy, a nasz mózg ( poprzez zmysł wzroku) rejestruje to jako sygnał, komputer wyświetla na ekranie słowa opisujące dane zjawisko (a może wręcz wyświetla jakiś element schematyczny) odpowiadający tej rzeczy.

Później można już zauważyć, że nawet nie musimy już subwokalizować tego co pojawia się w naszych myślach, komputer potrafi odtworzyć nam myśl nawet zanim zdążymy jeszcze ją wypowiedzieć w myślach. Działa to na zasadzie wcześniej zarejestrowanych schematów, które później są odtwarzane. Oczywiście proces uczenia się komputera ciągle trwa, nowe słowa domaga się by powtórzyć (nie jasne lub podobne słowa).

Jest do doświadczane przez tych TI, którzy w pierwszym etapie prowadzą wewnątrz głowy dialogi z OPERATORAMI (osobami zajmującymi się monitorowaniem TI i funkcji jego mózgu). Później zaczynamy sami słyszeć w głowie swoje myśli, jakby echo każdego słowa które pomyśleliśmy, ale jakby powtórzone przez kogoś obcego. Następnie włącza się tryb tzw „Papugi” gdzie każda myśl/bodziec/uczucie jest komentowane przez komputer jakby to była obca osoba mówiąca innym głosem, najczęściej zwracająca się do nas po imieniu i opisująca to co pomyśleliśmy lub odczuwamy. 

Oczywiście powyższe są konkluzje są jedynie przypuszczeniami bazującymi na moich doświadczeniach jako TI. Wnioski wysnułem na podstawie doświadczeń z etapów jakie przeszedłem i różnych testów jakie robiłem w tym kierunku aby zrozumieć co się ze mną dzieje.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Mind Control

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s