Czytanie myśli.

Czytanie myśli – toż to jakieś teorie spiskowe!!

Jak to możliwe, że słyszysz głosy w głowie!? Wariat lub paranoik zapewne. Czy możliwe aby rozmowy z kimś innym w swojej głowie były jednak czymś innym niż choroba psychiczna?

Wydaje mi się, że voice to skull (v2k) musi opierać się na technologii, która w swoim celu, dąży do stworzenia słownika, który następnie pozwoli prześladowcom czytanie myśli ofiary. Kiedy słyszysz głosy, które reagują sensownie na twoje myśli i potrafią odpowiadać na to co pomyślałeś w głowie, musi to być oznaka, że twoje myśli zostały poznane i zarejestrowane. Pozwala to, jak mniemam, wiedzieć co dana osoba pomyślała. Pewnie dokładność czytania myśli wymaga czasu i wielu badań które pozwalają niemal z 100% skutecznością poznać każdą myśl. Powtarzane wielokrotnie słowa, w odniesieniu do różnych sytuacji i reakcji naszej wyobraźni, pozwala utworzyć z czasem dokładny słownik (mapę) naszego mózgu.

Dalej to już tylko praca jaką komputer musi wykonać w celu odszyfrowania sygnałów mózgu i przekazania tego na monitor operatora. Im więcej masz czasu na myślenie, im więcej dzieje się w twojej głowie, tym łatwiej będzie poznać twoje tajemnice umysłu. 

Łatwo się domyśleć, że reakcje mózgu nie są tylko wynikiem myślenia, ale także uczuć, wyobrażeń i wszelkich reakcji naszego ciała. Zatem czy mapowanie mózgu, pozwala tylko czytać myśli i dalej z powrotem wysyłać do mózgu słowa, które ofiary TI słyszą w głowach jako GŁOSY. Czy może również reakcje naszego ciała, nasze emocje i stany psychiczne, które rejestruje nasz mózg, mogą być zmapowane i tak samo jak słowa, wysyłane do mózgu w celu kontroli emocji i reakcji naszego ciała?

Koniec bzdur i science fiction

Zapraszam do obejrzenia ciekawego dokumentu na temat czy możliwe jest włamanie się do mózgu człowieka. Czy jest to tylko fikcja czy już nauka. Podkreślam, że dokument został opublikowany w 2013 roku w lipcu. Od tego czasu minęły już prawie dwa lata. Dodatkowo pomyślmy ile czasu potrzeba zanim tajne badania, które wpierw wykorzystuje wojsko, wychodzą na jaw. Dlatego to co widać na filmie jest już w dalekiej fazie rozwoju. 

Gdzie moje leki

Obawiam się, iż mimo tak wielu dowodów, zeznań ofiar TI i informacji na temat tego co mogą (i co robią) ONI z naszymi umysłami, z naszym prawem do wolności czy prywatności. Większość ludzi dalej będzie przekonana, że wszystko to jest fikcją, paranoją, teorią spiskową. 

Mniemam jednak, że już nie tak długo, każdy będzie miał szanse poznać jak bardzo wtedy się mylił..

POWODZENIA 🙂

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Czytanie myśli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s