Jak to jest robione – ciekawe artykuły

Zachęcam do zapoznania się z ciekawymi artykułami na temat badań nad możliwością wpływania na zachowanie człowieka za pomocą technologii:

Wykorzystanie HAARP jako broni psychotronicznej

(bardzo ważny)

heerp

Pragnę Państwa zapoznać i uczulić na tajną, anglosaską broń HAARP, co po polsku znaczy – Aktywna Aureola wysokiej częstotliwości fal – program doświadczalny. HAARP, to nie tylko Alaska. Na Kuli Ziemskiej jest wiele amerykańskich i angielskich baz HAARP

Czytaj całość: Link

Powstała technotroniczna technologia łączenia ludzkich mózgów w rój. (hive mind)

(bardzo ważny)

nrghive_sm

Od kilku lat piszemy o tym, iż ostateczną formą zaplanowanej przez alnglo-amerykańskie elity transformacji społeczeństwa będzie rój.

Czytaj całość: Link

Bioeffects of Selected Non Lethal Weapons  

(bardzo ważny)

Przechwytywanie

Odtajniony dokument Department of Defense na temat technologii psychotronicznej.

Czytaj całość: Link

Kontrola umysłu – Raport Naruszania Praw Człowieka w Stanach Zjednoczonych 

(bardzo dobry)

timthumb

Wprowadzenie

Kontrola umysłu nie jest już fantazją naukową. Program naukowy Learning Channel, zatytułowany „Future Fantastic, I, Robot”, z 17 grudnia 1997 roku, zaprezentował Hana Moroveca. Jest on dobrze znanym naukowcem, który studiuje robotykę i który poinformował, że w bliskiej przyszłości zaistnieje możliwość nałożenia ludzkiej osobowości na komputer, tak jak i komputerowej osobowości na człowieka. Program poinformował również o tym, że rząd Stanów Zjednoczonych posiada wysoko klasyfikowany program dla zastąpienia ludzkich funkcji maszyną i częściami komputerowymi.

Czytaj całość: Link

CIA & NSA can target anyone, anywhere, anytime on earth with Mind Control Technology 

(bardzo dobry)

0-768x378.gif

 

Each human being has a unique brain wave pattern that is one of a kind, just like you have a unique set of fingerprints. That brain wave pattern is known as your ‘Specific Residence Frequency’ which no one else in the world has like yours. It is truly unique a one of a kind brain unique brain wave signal.

Czytaj całość: Link

Częstotliwości pracy mózgu, czyli jak mówią abyś robił, mówił, myślał tak jak chcą!

(bardzo polecam)

blogger-image-1639189179

Podporządkowane społeczeństwo podatne na manipulacje miało być początkiem nowego porządku świata … Kilkadziesiąt lat później wpływ współczesnej technologii w tym elektroniki na działanie ludzkiego ciała i mózgu jest tak duże ,iż można za jej pomocą sterować ludzkimi myślami, nastrojami, pragnieniami, marzeniami i odczuciami …
Czytaj całość: Link

Generał KGB o broniach psychotronicznych. 

(bardzo ciekawy artykuł na temat technologii do kontroli umysłu omawiany przez generała, pracownika KGB/FSB)

01-gkob

Psi-oddziaływanie można przeprowadzić za pomocą środków technicznych – telewizja, radio, muzyka, określone rytmy, oraz wpływem psi-pola jednego człowieka lub grupy na pozostałych – bezpośrednio z mózgu do mózgu. Agencje wywiadowcze wszystkich krajów ciężko pracują nad tym, a pozostałym zaszczepiają myśli o „pseudo-naukowości” tych kierunków.

Czytaj całość: Link

Army Research Grant to Explore Communication Through Brain Waves

(przyznali się nad czym pracują, ciekawe kiedy się przyznają do trwających już testów na cywilach)

pobrane

The Army Research Office awarded a $4 million grant in mid-August to lay the scientific foundation it hopes will someday enable soldiers in the field to communicate through a deliberate thought process.

Czytaj całość: Link

Targeted Individuals: Psychotronics Anonymous (bardzo polecam artykuł)

320px-backscatter_large

This post is about:

  • Part I: Psychotronics – what it is and how it works.
  • Part II: Psychotronics used for torture.
  • Part III: Advanced technologies associated with psychotronics.

 

Czytaj całość: Link

Mikroimplanty, kontrola umysłu i cybernetyka (bardzo polecam artykuł)

brain-implant

Tekst Rauni-Leena Luukanen-Kilde, doktora medycyny, byłego pracownika medycznego w Finlandii – grudzień 2000

W 1948 roku Norbert Weiner opublikował książkę pod tytułem Cybernetics, która definiuje komunikację neurologiczną oraz teorie kontroli, istniejące w tamtych czasach w użyciu w małych kręgach. Yoneji Masudu, ojciec „Information Society”, przedstawił w 1980 roku swój pogląd na temat, do jakiego stopnia niszczona jest nasza wolność w Orwellowski sposób przez technologie cybernetyczne, o czym większość ludzi nie ma zielonego pojęcia. Owe technologie pozwalają łączyć przy pomocy wszczepianych implantów mikroczipowych i satelitów, mozgi ludzi z super komputerami.

Czytaj całość: Link

Tech #2 (bardzo polecam artykuł)

tech3_sm_1

Technotronika, kolejny krok ekspansji środowiska technicznego.
Jak zaznaczyliśmy na wcześniej zamieszczonych wykresach obecnie następuje przejście z systemu industrialnego w postindustrialny. Nowy postindustrialny system charakteryzuje się rozwinięciem metod produkcji do poziomu w którym większość pracy wykonywanej przez człowieka nie jest już potrzebna by podtrzymać system cywilizacyjny, pojawieniem się informacji jako kluczowego towaru, wysokim poziomem naukowej kontroli i manipulacji środowiskiem, biologicznym życiem jak i masami ludzi. W systemie tym następuje zmiana kierunku działania rządów z zarządzania gospodarką na zarządzanie poprzez środowisko techniczne społeczeństwem. Ten kto kontroluje informacje rządzi w nowym systemie.

Czytaj całość: Link

Techniki kontroli mózgu przez NSA.  (bardzo polecam artykuł)

Kontrola-umysłu-2

Z art. w Nexus Magazine kwiecień/maj 1996, za portalem MindControlForums (link wadliwy)

Od redakcji

Sprawa sądowa nr 92-0449, założona Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA (NSA) w Fort George G. Meade, stan Maryland przez Johna St Clair Akwei, obnaża przerażający zbiór technik i programów opracowanych dla kontroli nad obywatelami.

Dokument obejmuje dowody do pozwu złożonego w Sądzie USA w Waszyngtonie , DC, przez Johna St Clair Akwei przeciw NSA i zawiera jego wiedzę o strukturze NSA, jej działaniach bezpieczeństwa narodowego i stosowanych technik oraz o skrytym monitoringu poszczególnych obywateli.

Czytaj całość: Link

Broń psychotroniczna wszelkiego rodzaju czyni z człowieka pół zwierze, pół warzywo żyjące w duchowym więzieniu niemocy i strachu.  (bardzo polecam artykuł)

Nowa-broń

Dowody zastosowania broni Psychotronicznej: Ataki Psychotroniczne, którym nieświadomie podlegają mieszkańcy Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych, są wynikiem umieszczania od ponad 50 lat anten zaprojektowanych w celu utrzymania odpowiedniego stanu psychiczno-emocjalnego dużych skupisk ludzi. Ataki psychotroniczne są częścią tego, co nazywamy dziś „wojną parapsychologiczną ” – jest to , dość świeża technika wojenna, zainicjowana przez Iluminatów w celu kontrolowania nastrojów części populacji. Wiele osób, w tym osoby publiczne zaczęły dostrzegać ten narastający problem i doprowadziły one do opublikowania tych informacji w niezależnych mediach .

Czytaj całość: Link

Przerażający sekret Ameryki – kontrola umysłu

98d918ec51bccb9dc62b8c2186339614_M

To co masz zamiar przeczytać będzie bardzo smutne i szokujące. My w Theconspiracyzone, uważamy, że ujawnienie tych ukrytych praktyk jest niezmiernie ważne. Bez wątpienia, kontrola umysłu jest najbardziej obrzydliwą i chorą praktyką jaką zna świat. Nie mówimy tu jednak o podprogowej manipulacji umysłu, na którą jesteśmy narażeni na co dzień. To o czym mówimy to praktyki, rozwinięte w starożytnym Egipcie. Stamtąd ewoluowały i był praktykowane w starożytnym Babilonie.

Czytaj całość: Link

Dokument COM12

Implant_1

Dokument COM-12 udziela wskazówek specjalistom w dziedzinie PSY-WAR (Psychological War). Brzmi następująco: ”Grupa Operacyjna Aquarius (Aquarius Group Operations – AGO) jest kluczową grupą, kontrolującą procedury mind control. Grupy Operacyjne COM skonstruowały zaawansowane urządzenia obronne, wykorzystujące fale radiowe i elektromagnetyczne oraz mikrofale. Mogą one też być używane do atakowania”.

Czytaj całość: Link

Chemtrails, nanowłókna, nanoboty i choroba morgellonów

Przechwytywanie

„Wojna się zmieniła. To już nie chodzi o narodowości, ideologie lub pochodzenie etniczne. To niekończące się serie walk pośredników walczących przez najemników i maszyny. Wojna i jej konsumpcja życia stała się dobrze naoliwiona maszyną. Wojna się zmieniła. Oznaczeni ID żołnierze uzbrojeni w oznaczoną broń i sprzęt. Nanomaszyny wewnątrz regulujące ich umiejętności. Kontrola genetyczna. Kontrola informacji. Kontrola emocji. Kontrola pola walki. Wszystko jest monitorowane i utrzymywane pod kontrolą. Wojna się zmieniła. Wiek odstraszania stał się wiekiem kontroli. Wszystko w imię uniknięcia katastrofy z bronią masowego rażenia. A ten kto kontroluje bitwy, kontroluje historię. Wojna się zmieniła. Kiedy walka przebiega podczas pełnej kontroli, wojna… staje się rutyną”

Czytaj całość: Link

Technical Proof: Scalar Waves Exist

530347_321178267998459_2106199178_n

Summer 2011 White TV got the hint from the Swedish Secret Service, that scalar waves are used in mind control. The victims, targeted individuals (t i) complain, that nothing is shielding against the radiation attacks (tin foiled hats) and that they can be targeted in high altitudes ore far beneath the ground in caves. This already indicates, that they are not targeted with electromagnetic waves, but another kind of wave.

Czytaj całość: Link

Nowy trend w medycynie: sterowanie mózgiem za pomocą światła

kabelswiatlowodowydociera-15619_l

Leczenie układu nerwowego prądem czy magnesem już nie wystarcza. Najnowsza metoda to kontrolowanie mózgu za pomocą światła. W ten sposób można jednak wywołać także fałszywe wspomnienia, strach lub objawy zaawansowanej choroby Parkinsona.

Czytaj całość: Link

W obrębie hipokampa znajduje się obszar, który dopasowuje szybkość reakcji naszego mózgu do prędkości, z jaką się poruszamy

Hipokamp

Naukowcy z Uniwersytetu w Bonn odkryli, gdzie w mózgu myszy mieści się prędkościomierz. Ich badania, których wyniki publikuje w najnowszym numerze czasopismo „Neuron” pokazały, jaki jest mechanizm jego działania i do czego się zwierzęciu przydaje. Budowa rejonu mózgu, w którym go znaleziono, jest u człowieka bardzo podobna, można więc z dużym prawdopodobieństwem przewidywać, że u nas działa na tej samej zasadzie. Nie służy nam jednak do unikania mandatów – jego zadania są znacznie poważniejsze.

Czytaj całość: Link

Harvard creates brain-to-brain interface, allows humans to control other animals with thoughts alone

brain

Researchers at Harvard University have created the first noninvasive brain-to-brain interface (BBI) between a human… and a rat. Simply by thinking the appropriate thought, the BBI allows the human to control the rat’s tail. This is one of the most important steps towards BBIs that allow for telepathic links between two or more humans — which is a good thing in the case of friends and family, but terrifying if you stop to think about the nefarious possibilities of a fascist dictatorship with mind control tech.

Czytaj całość: Link

Umysł nie posiada zapory. Wstęp do wojny technotronicznej.

firewall

Ludzkie ciało, podobnie jak komputer, zawiera mnóstwo procesorów danych. Obejmują one, ale nie są ograniczone do chemiczno-elektrycznej aktywność mózgu, serca i obwodowego układu nerwowego, sygnałów z kory mózgowej i innych części naszego ciała, małych włosowych komórek słuchowych w uchu wewnętrznym, które analizują sygnały akustyczne, oraz światłoczułej siatkówki i rogówki oka, odpowiedzialnych za czynności wizualne. Jesteśmy na progu epoki, w której te procesory danych ciała ludzkiego mogą być manipulowane lub osłabiane. Przykłady nieplanowanych ataków na zdolność organizmu do przetwarzania danych są dobrze udokumentowane. Światła stroboskopowe były znane z tego, że wywołują napady padaczkowe. Nie tak dawno temu w Japonii, dzieci oglądające kreskówki były poddane działaniu pulsującego światła, które spowodowało u niektórych napady padaczki a u innych wywołały objawy chorobowe.

Czytaj całość: Link

Mind Reader: Meet The Man Who Records and Stores Your Thoughts, Dreams and Memories

recording-thoughts-mri-mmt

The recording and storing of thoughts, dreams and memories for future playback – either on a screen or through reliving them in the mind itself – is now being offered as a service by a US-based neurotechnology startup.

Millenium Magnetic Technologies (MMT) is the first company to commercialise the recording of resting state magnetic resonance imaging (MRI) scans, offering clients real-time stream of consciousness and dream recording.

Dr. Donald Marks, founder and chief science officer of MMT, claims that his patented Cognitive Engram technology can record detailed brain patterns and correlate them to thoughts and emotions for future interpretation.

Czytaj całość: Link

Hakerzy włamali się do ludzkiego mózgu, skutecznie wyodrębniając wrażliwe dane.

brainhak_sm

Wskazując nam kierunek mrożącej krew w żyłach, niedalekiej przyszłości, naukowcy na konferencji bezpieczeństwa Usenix wykazali lukę w twoim mózgu. Korzystając z dostępnych w sprzedaży interfejsów mózg-komputer, badacze wykazali, iż jest możliwym, aby włamać się do mózgu, zmuszając do ujawnienia informacji, które powinny pozostać tajne.

Czytaj całość: Link

Mózg jako idealna antena izotopowa.

Tesla-wieza

Dzisiaj zapraszam do przeczytania bardzo interesującej pracy zaliczeniowej Remigiusza Urbana pt. „Antena Izotropowa. Mózg jako idealna antena izotropowa.”. Pracę wraz ze zgodą na publikację przesłał mi sam autor. Uważam, że najciekawsze są konkluzje i hipotezy autora zawarte w końcowej części pracy, jak choćby ta:
„Każda myśl generuje własną namacalną energię, której możesz użyć, by ulepszyć swoje życie, a gdy sprzęgniesz jej siłę z energią podobnie myślących osób, możecie wspólnie zmienić świat.
Tak więc jak widzisz czytelniku to wcale nie prawda, że nie możesz nic zrobić z otaczającą Ciebie rzeczywistością, bo tak mówią Ci media, prasa lub uwierzyłeś politykowi, że jemu żyje się lepiej, a Ty znowu pozostałeś w świecie marzeń o cudzie irlandzkim.”

Czytaj całość: Link

2 uwagi do wpisu “Jak to jest robione – ciekawe artykuły

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s