„The Saint” – Dr Robert Duncan

OSOBA:

Kim jest? Jest człowiekiem który gdy odkrył do czego służą jego badania, powiedział NIE. Sprzeciwił się testowaniu tej technologii na niewinnych cywilach. Jest człowiekiem z sumieniem. 

Kim był? Pracował w Departamencie Obrony US,  CIA, DARPA, Departamencie Sprawiedliwości US, NASA, Marynarce i w NATO nad złożonymi badaniami nad technologią nadzoru, inwigilacji i systemami zbrojeń. Tam był świadkiem jak bardzo skorumpowany jest system i jakich przestępstw dopuszcza się na swoich obywatelach.

Od tego czasu jego misją jest szerzenie ogólnej świadomości ludzi na temat strasznej technologi.

 

dr  <–Film

WYWIADY:

Polecam obejrzeć oba wywiady w których Duncan mówi czym są głosy w głowie, technologia z nimi związana oraz cel w którym są stosowane.Ponad to, opisuje inne możliwości  kontrolowania umysłu, mózgu ciała człowieka za pomocą tych technologii.

Przede wszystkim wywiady te warto obejrzeć, gdyż dr Duncan tłumaczy wiele z problemów jakie sam tu opisywałem bazując na własnym doświadczeniu.

Wywiad 1

(1:14) dr Duncan określa te metody jako tortury tworzące stany traumatyczne u TI. Metody te odwzorowują techniki stosowane w fizycznych przesłuchaniach z zastosowaniem tortur.

(5:31) dr Duncan podkreśla, że w tym momencie stosowanie mikro czipów jest zbędne

(6:26) dr Duncan mówi o metodach MRI (magnetic resonance imaging – obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego) oraz ESR (electron spin resonance – elektronowy rezonans spinowy) używanych przy mapowaniu i monitorowaniu ludzkiego mózgu

(10:30) dr Duncan potwierdza możliwość czytania myśli na odległość

(11:50) dr Duncan mówi o możliwości przenoszenia fal mózgowych na drugiego człowieka, dzięki czemu może on znać myśli tej osoby, czuć zapachy które ona czuje,  a nawet doświadczać tych samych emocji.

(12:30) dr Duncan mówi, że na początku niezbędna jest bliska odległość z ofiarą. Dlatego większość TI mieszka w blokach, gdzie do mieszkań poniżej i powyżej wprowadzają się osoby. Wtedy można usłyszeć również ciężki sprzęt jaki ze sobą wnoszą. Wymagany jest lokalny system czujników.

(19:40) dr Duncan mówi o czytaniu myśli za pomocą mapowania słów ofiary, gdzie przeciętnie ludzie posługują się od 2 do 10 tysięcy słów.

(20:10) dr Duncan mówi o badaniu nad którym sam pracował, mianowicie o CHATTERBOX,  czyli o tym co wcześniej opisywałem jako „papuga„. Nieustannie gadający głos w głowie, komentujący wszystkie myśli, impulsy pojawiające się w umyśle.

Co ważne, tłumaczy on czym to jest i w jakim celu się to stosuje:
Po pierwsze jest to technologia tortur stosowana do złamania woli ofiary, stosowana również w tradycyjnych psychicznych torturach.
Drugi cel to zachowanie ciągłego połączenia z sygnałem energetycznym ofiary.

(22:30) dr Duncan mówi o możliwości wyostrzania jednych zmysłów na rzecz innych. To by tłumaczyło wyostrzony słuch, wyłapujący najdrobniejszy szmer, które generują obawę i paranoje u TI.

(25:45) dr Duncan opisuje różne sytuacje i zabawy z umysłem za pomocą technologi v2k (voice to skull-głosów w głowie) stosowane przez operatorów na TI. Opisuje drastyczne sytuacje gdzie TI wykończeni głosami w głowie dokonują samookaleczeń, metod jakimi TI są zastraszani, groźbami skrzywdzenia ich czy ich bliskich, groźby gwałtów i pedofilskich insynuacji.  Opisuje także zabawy jakie wymyśla się by podporządkować sobie TI, fałszywe obietnice, absurdalne zadania itp.

(26:05) dr Duncan potwierdza, że najczęstszą metodą gnębienia TI jest deprywacja snu, którą doświadcza większość TI.

(33:08) dr Duncan mówi o łatwości odróżnienia „papugi” (chatterbox), od momentów w których podłącza się OPERATOR. Potwierdza to założenie, że głosy w głowie mogą być zarówno głosami innego człowieka jak i komputera.

(35:00) dr Duncan ponownie porównuje metody nie bezpośrednich tortur na TI, do metod tortur bezpośrednich podczas przesłuchań więźniów (np przez CIA)

(38:35) dr Duncan nawiązuje do próby zwrócenia się o pomoc na policję przez niektórych TI. Opisuje bezsensowne próby ofiar ignorowane przez władze.

(39:53) dr Duncan znów określa te technologie i ich metody jako tortury, niszczenie życia, doprowadzanie ludzi do ruiny. Wszystko to jest zwykłym przestępstwem.

(40:20) dr Duncan opisuje metody katalogowania schematów mózgu, klastery uczuć, które później są mieszane i odtwarzane ponownie do mózgu ofiary w celu badania reakcji na nie.

(41:50) dr Duncan mówi o tym, iż bezdotykowe tortury, czyli symulowanie uczuć w mózgu jest tak samo realne jak fizyczne zadawanie bólu, lub może być wręcz jeszcze bardziej bolesna

(42:30) dr Duncan mówi o możliwości wywołania tą technologią ataku serca u TI. Mówi o tym jak bardzo szkodliwe dla ofiar TI są te technologie, utrzymujące ich w ciągłym stresie.  Bardzo częstym doświadczeniem u TI jest intensywne bicie serca.

(44:30) dr Duncan mówi o drobnej możliwości kontroli motoryki TI, ale większa kontrola dotyczy generowania potrzeb TI. Tworzy się nieustającą wewnętrzną potrzebę zrobienia czegoś co operatorzy chcą by ofiara zrobiła.

(47:00) dr Duncan mówi jeszcze o możliwościach zdalnego wywoływania stanów narkotycznych u ofiar TI.

Wywiad 2 

(2:20) dr Duncan mówi o źródłach tej technologi. Nawiązuje do projektów CIA –MK-Ultra (mind control) i FBI – COINTELPRO (gangstalking).

(3:00) dr Duncan mówi o falach ELF (extreme low frequency – skrajnie niska częstotliwość) wykorzystywanych przy technologii voice to skull (głosów w głowie),  której istnienie także tu potwierdza

(4:25) Tryone opisuje powszechne podejście do ofiar TI, traktowanie ich jako wariatów

(6:00) Tryone mówi o lekach od psychiatrów, które nie pomagają, a wręcz mogą zaszkodzić TI

(6:08) dr Duncan mówi o stosowaniu metod NLP przy użyciu technologii v2k na TI

(7:45) dr Duncan mówi tym, że wszystkie te tortury są stosowane na TI zdalnie, izolując ich w ich własnych mieszkaniach

(8:20) dr Duncan ponownie mówi o braku konieczności stosowania czipów w tych czasach

(8:50) dr Duncan mówi o czymś co nazywa SENSITIZER, substancji wzmacniającej sygnał u ofiar TI

(11:10) dr Duncan mówi o możliwości kontrolowania emocji TI, o schematach sygnałów emocjonalnych wykorzystywanych do manipulowania stanami ofiary

(12:35) dr Duncan mówi o możliwości klonowania emocji i wysyłania ich do innej osoby, a także grupy osób.

(14:50) Tryone mówi możliwości technologii v2k do udawania głosów innych osób

(20:40) Tryone mówi o tym jak każdy impuls jego mózgu jest rejestrowany, kopiowany i przetwarzany przez głosy w jego głowie

(21:50) dr Duncan mówi o szkodliwości tej technologii na zdrowie, pomimo iż „jedynie” symuluje ona na mózgu uczucie fizycznego bólu

(24:00) dr Duncan mówi o ADS (Active Denial System – eksperymentalna mikrofoalowa broń nieśmiercionośna), którą także stosuje się do prześladowania TI i powodowania uczuć i śladów oparzeń

(26:30) Tryone mówi o schematach jakie powtarzają się w trakcie prześladowań ofiar TI. Schematy te powtarzają się w historiach większości TI

(30:20) Tryone mówi o przymusowej mowie, czyś w rodzaju mimowolnego mówienia rzeczy które nie pochodzą od nas, nawiązując do metody mapowania Auditory Cortex (kory słuchowej)

(32:40) dr Duncan ponownie mówi o CHATTERBOX (nad którym sam pracował), o systemie zmuszającym umysł TI do ciągłego gadania. Mówi także o wpływie tej technologi przy doświadczeniu przymusowej mowy.

(33:05) dr Duncan określa naturę CHATTERBOXów jak wredną i złą, o stosowaniu przekleństw i negatywnej taktyki wobec ofiar

(31:25)  Tryone mówi o głosach w głowie i ich groźbach wobec niego, jego rodziny i innych zastraszeniach, które są powszechną metodą tortur psychicznych stosowanych podczas przesłuchań.

(36:46) dr Duncan ponownie mówi o możliwości wywołania ataku serca u TI poprzez wywołania ogromnego strachu, tzw Remote Heart Attack (zdalne wywołania ataku serca)

Wywiad 3

Kolejny ciekawy wywiad z Dr Duncanem:

4 uwagi do wpisu “„The Saint” – Dr Robert Duncan

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s