Paplanina

dont_speak_by_coma7053

O co chodzi

Ostatnio przeraża mnie poziom mojego słownictwa. Zauważyłem, że coraz trudniej jest mi się sensownie wypowiedzieć, wymyślam i wypowiadam automatycznie dziwne słowa, mam trudności w precyzowaniu myśli.

Będąc TI od razu zaczynam się zastanawiać czy jest to wina mojego zaniedbania czy też możliwy wpływ technologii stosowanej na ofiarach mind control. 

Wracając myślami do przeszłości niejednokrotnie zauważyłem chwile kiedy doświadczałem bardzo dziwnych blokad w wypowiadaniu się. Było to intensywne uczucie chęci powiedzenia czegoś ale niestety nie umiałem wypowiedzieć tego co miałem na myśli. Bardzo denerwujące uczucie, które utrudniało kontakt z innymi.

Teraz gdy piszę ten post i często kiedy chcę opisać coś związanego z tym tematem, mam w głowie straszną sieczkę. Nie mogę skupić się na tym co chcę tu opisać, straszne rozproszenie, ciśnienie w głowie i całym ciele.

Innym dziwnym objawem jest zdenerwowanie, „trzęsawka” podczas opowiadania o moich doświadczeniach innym osobom. Może to być objaw traumy jaką powodują te doświadczenia lub też technologia ustawiona na reagowanie na dane tematy?

Obserwacje

Słyszałem w relacjach innych TI o tym jak opowiadali, że często mówią słowa które nie pochodzą od nich. Obecnie nie doświadczyłem takich perfidnych objawów, ale zastanawiam się czy nie są to przejawy prowadzące do tego o czym mówią inni.

Mogę potwierdzić, że nieustannie słysząc natrętne gadanie w głowie, zmuszające do powtarzania wciskanych do głowy słów (v2k) zdarza mi się powtórzyć nieraz jedno z tych słów na głos. Tak też może działać owe mimowolne paplanie. Nieustannie wciskane słowa, powtarzane bezgłośnie w umyśle, mogą czasem wyrwać się naszymi ustami.

Konkluzja

Tak jak inne rzeczy których na początku nie rozumiałem, a nawet w które nie byłem w stanie uwierzyć, zaczęły się pojawiać w trakcie doświadczeń TI. Możliwe, że teraz właśnie skupiają się nad wytworzeniem efektu mimowolnej mowy u mnie.

Może.. A może faktycznie jestem debilem jak mnie ciągle uświadamiają moje głosy 🙂 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Paplanina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s