Obrona – może pomoże

Download+Shield

Obrona

Mam nadzieję, że post ten będzie się rozrastał kolenymi dobrymi/sprawdzonymi sposobami, które mogą się okazać skuteczne w radzeniu sobie z technologią nękania ciała i umysłu ofiar electronic harassment.

Póki co nie ma niczego co by mogło zniwelować całkowicie skutki technologii do mind control. Pojawiają się jednak różne sugestie TI jak można złagodzić efekty electronic harassment.

Postaram się tu opisać te które sam sprawdziłem lub w miarę możliwości sprawdzę.

Skupienie

Podstawową metodą pogrążania kogoś w rozpaczy jest skupianie jego myśli na problemie. Można to zauważyć jeśli się prześledzi proces jakiemu są poddawani TI. Początek zaczyna się od rozwinięciu w ofierze stanu PARANOI (mimo że na początku w rzeczywistości nie jest ona paranoją). Za pomocą strategi gangstalkingu i metod GASLIGHTINGu (w innym poście postaram się opisać czy jest to zjawisko) tworzy się w ofierze stan paranoi, wrażenia że wszystko ma związek z ofiarą i otaczają nas wyłącznie nasi oprawcy.

Tak czy inaczej, większość TI pewnie spędza czas w ciszy odizolowanych w swoich mieszkaniach/pokojach, reagując na każdy dźwięk wywołany czy to przez przypadkowe sytuacje, czy też przez ciągłe wpływy osób zamieszanych w prześladowanie TI mające na celu utrzymać ofiarę w ciągłym strachu, skupionym na tym że ciągle są kontrolowane.

Co zauważyłem. Gdy w końcu udało mi się wyrwać z POTRZEBY wsłuchiwania się w wszystkie dźwięki w mieszkaniu, czy otoczeniu, pozwala to wyrwać się z stanu który tak w nas lubią nasi prześladowcy, czyli nieustannego strachu, zdenerwowania, zmieszania, paranoi.

Co ważne, dzięki muzyce i nie skupianiu się na wszystkich stukaniach, szuraniach, wołaniach zza ściany, z podwórka itp, jestem także w stanie zignorować większość myśli, głosów wciskanych mi do głowy przez v2k i program generujący nieustanne gadanie w mojej głowie.

Kluczem jest tu SKUPIENIE na czymś innym, w tym wypadku muzyki, radiu, filmie, rozmowie z inną osobą. Chwile kiedy się rozproszę kończą się natłokiem NIE MOICH słów, które zmuszają mnie do skupienia się na tym co do mnie gadają. Dobrze jest wtedy zignorować jak najszybciej to i skupić się na jakiś innych dźwiękach i starać się ignorować inne wdzierające się co jakiś czas słowa.

Zauważyłem, że spokój tzn nie słyszę gadania papugi tylko wtedy gdy skupiam uwagę na czymś. Jak tylko pozwolę sobie na chwile ciszy w umyśle, odrazu włącza się debil/bot komentujący wszystko o czym tylko pomyślę, wzbogacając wszystko swoimi głupimi uwagami na każdy temat.

Możliwe, że o tym samym możemy usłyszeć w tym filmie:

Aurum Metalicum

Inną podobno skuteczną metodą na radzenie sobie z electronic harassment jest stosowanie złota kololoidalnego.

Podobno Homeopatyczne złoto (Aurum Metallicum) jest sprawdzone, skuteczne w walce z technologiami i objawami kontroli umysłu, falami skalarnymi. Za granicą stosują sprawdzone stężęnia D12, D30, D200, oraz C30, każde działa nieco inaczej (słabiej, lub lepiej) trzeba dobrac odpowiednie. Dawkowanie: po 6 granulek rano i wieczorem

LINK

aurum-metallicum-30c-by-boiron

Osobiście ponad dwa miesiące testowałem specyfik Boiron Aurum metallicum w różnych stężeniach, zgodnie z zaleceniami innych TI.  Szczerze nie odczułem żadnej znaczącej różnicy. Intensywność wpływu v2k wcale nie zmalała ani nie zauważyłem lepszej odporności doznań fizycznych w ciele, spowodowanych (najprawdopodobniej) technologią prześladowców.

Jedynie co wydało mi się dobre, to lepsze radzenie sobie ze złością, która gdy bez przyczyny się potrafiła pojawić, po zażyciu granulek, łatwiej znikała. Jednak mógł być to efekt placebo lub niezależny.

Polecam każdemu TI sprawdzić to na sobie. Chętnie usłyszę opinie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s