Konferencja na temat skrytego nękania 2015

 Konferencja na temat skrytego nękania 2015

Link: https://www.covertharassmentconference.com/

EUROPEJSKA KONFERENCJA NA TEMAT SKRYTEGO NĘKANIA OSÓB CYWILNYCH 2015

 1 i 2 października 2015, Berlin, Niemcy

Ta coroczna konferencja praw człowieka ma za zadanie upowszechnienie wiedzy na temat skrytego nękania osób cywilnych. Nie tylko demaskatorzy, działacze społeczni i polityczni oponenci wybierani są jako cele niejawnych działań agencji rządowych; także tysiące niewinnych osób postronnych poddaje się, bez ich zgody, zorganizowanemu nękaniu oraz testom i eksperymentom kontroli umysłu z użyciem rozlicznych broni nieśmiercionośnych. Konferencja poświęcona jest tej tematyce, jak również, próbom znalezienia rozwiązań dla ofiar tych przestępstw; gdyż wkrótce może to dotyczyć nas wszystkich. Więcej na temat konferencji

VICTIM TESTIMONIALS

Witamy wszystkich bardzo serdecznie.

Jesteśmy niezależną grupą świadomych ofiar z Polski, oraz z poza granic naszego pięknego kraju. W obecnym czasie jest nas kilkanaście aktywnych osób i stale przybywają nowe, silne, wrażliwe, by wspólnie zrobić coś w zgodzie z naszym sumieniem. Czasy w których żyjemy, zobowiązują nas wszystkich by organizować się w niezależne stowarzyszenia, społeczności które kierują się sercem, wybierają drogę tzw. minimalnego oporu, chcą tworzyć nową rzeczywistość wolną od matrixa i mieć możliwość obrony, my także chcielibyśmy podążać tą drogą. W rezultacie takich działań oczekujemy, że już niedługo coraz więcej osób odczuje potrzebę płynącą z serca, by stanąć po naszej stronie, zamiast brać udział w tym ludobójstwie, terroryzmie na niewyobrażalną skalę, świadomie lub nie, nigdy nie jest za późno by stanąć po stronie prawdy.

Od niedawna zaczęliśmy się organizować, spotykać i omawiać kolejne kroki, by przybliżyć Polakom rzeczywistość poza hipnozą w której się znajdują. Przygotowujemy się do akcji informacyjnej, w opozycji do ogólnie przyjętych „blokad” zakładanych przez zorganizowanych stalkerów.

Chcielibyśmy z tego miejsca bardzo podziękować niezależnatelewizja.pl za podjęcie się tego tematu i uczestnictwo w obecnej konferencji, jako jedyne media z Polski.

Podobnie jak ofiary z innych Europejskich państw, my także spotykamy się z niesamowitą ignorancją, biernością prokuratur mimo zagrożeń życia i trwałej utraty zdrowia co podkreślamy w zbiorowych zawiadomieniach. Ludzie którzy powinni nas bronić zawodzą, pozbawiają nas podstawowych praw konstytucyjnych, jakie posiada każdy obywatel cywilizowanego państwa, lękają się udzielić nam pomocy chociaż widza jak bardzo cierpimy. W Polsce sytuacja jest bardzo zła, poza niezależnymi mediami, wcale nie mówi się o zagrożeniach psychotroniką, liczbie ofiar, skali tego procederu który postępuje także w Polsce od bardzo dawna, w ostatnich latach bardzo przyśpieszyło na co może wskazywać zdecydowany wzrost liczby samobójstw. Nie mówi się o tym bynajmniej wśród potencjalnych ofiar i tych którzy mają nie wiedzieć. Nieświadoma część społeczeństwa nie wie skąd biorą się głosy w głowie i inne objawy identyczne podobne co schizofrenia paranoidalna, co jest dla nas sygnałem do działania, póki jeszcze jest komu o tym mówić.

Tymczasem w Polsce od kilku dekad zacieśniają się na pierwszy rzut oka niewidzialne podziały, układy między ludźmi pracującymi w różnych instytucjach rządowych, którzy w swojej pracy realizują swoją przynależność do tego procederu. Uprzywilejowani, przeszkoleni manipulatorzy, którzy odmawiają udzielenia nam pomocy nigdy nie chorują na schizofrenie, mimo iż słyszą nasze myśli werbalnie i bezprzewodowo w swoich głowach, oraz co nie jest żadną nowością, otaczają każdego kto się budzi i zaczyna rozumieć co się tak naprawdę dookoła niego dzieje. Operatorów łączą luźne relacje, szkolą swoje dzieci, członków rodziny by wiedzieli jak sterować językiem perswazji konkretną osobę. Po drugiej stronie znajdują się niczemu winne osoby manipulowane, większość nadal śpi, wierząc że naprawdę zachorowali. Wśród ofiar są także osoby, którym włączono program nazywany w Polsce „Kompleksowy System Dezintegracji Osobowości”, zakładane są psychologiczno-elektroniczne blokady, które np. potrafią powalić na ziemię każdego, kto stanowi dla nich zagrożenie, znajdzie sposób by uwolnić się z hipnozy, używając marihuany prześwietla na wylot program elektronicznej kontroli umysłu, sprawia kłopoty. Według jakiegoś planu, cała Polska masowo kieruje przebudzające się ofiary do psychiatrów czyli sędziów we własnej sprawie, w zasadzie widać na tym przykładzie niesamowite podobieństwo do sytuacji w innych państwach.

Jeśli chodzi o sposoby tortur, są ograniczone jedynie wyobraźnią oprawców, większość z nich jest identyczna co na całym świecie. Bardzo sprawnie posługują się manipulowaniem urządzeń elektronicznych, wielokrotnie odtwarzane lub zapisywane ścieżki wszystkiego co wytwarza pole elektromagnetyczne, elektryczność, także ludzkie myśli – nie stanowią dla nich problemu, a są bardzo ważnym elementem kontroli umysłu, umożliwiają włączanie nam auto-pilota.

Zauważamy także, że podłączają się do sieci elektrycznej w mieszkaniu, elektrycy zakładają nowe skrzynki, światło pulsuje w specyficzny sposób, co świadczy o stosowaniu psychotroniki, także u osób, które jeszcze nie czują się ofiarami, są manipulowane bez świadomości, jest na celowniku posłusznych morderców wyznaczonych do tego ludobójstwa.

Zauważamy także, że operatorzy wyposażeni są w elementy ezoteryczne, syntetycznego pasożyta w postaci czarnej mgiełki zawieszonej przed oczami, podąża za wzrokiem jak małe kropki w centralnym polu widzenia. Ofiary „łapią” „mgiełkę” podczas kontrolowanego kontaktu wzrokowego, osoby manipulujące układem nerwowym wiedzą na kogo spojrzymy, ten mechanizm można szerzej omówić. Bardzo silnie sterują naszą uwagą, jak w wirtualnej rozszerzonej rzeczywistości. Niektórzy z nas widzą paranormalne zjawiska którym poddają się oprawcy, typu telekinetyczne postacie przenikające materię, obserwujące ofiarę, przypominają niskiego humanoidalnego ducha migotającego na biało, niemal niewidzialnego w bezruchu, zdecydowanie służy im do kontroli i przewidywania wydarzeń. Według jednej z ofiar która ma dość intensywne doświadczenia z nimi, w tej energetycznej postaci dotrą do kogo zechcą by zaimplantować podczas nocy, uśpią w dzień, uprzednio paraliżując ciało hipnozą.

Ta sama osoba jest przekonana, że ludzie są zaimplantowani w mikroroboty, rozlokowane na całym organizmie, poruszające się najczęściej w zupełnie niewyczuwalny sposób mimo rozmiarów ok 0,5mm. Służą im one do bardzo precyzyjnych ataków Directed Energy Weapons, oraz są wprowadzane w bardzo wrażliwe miejsca, np powieki, języczek by torturować swoją ofiarę np. natrętnie wywoływać kaszel gdy znają myśli ofiary, wiedzą że chce powiedzieć coś niewygodnego, ich bezwzględność jest mniej więcej znana.

Źródło: TU

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s