Izolacja

isolated-youth

IZOLACJA

Nieodłączną częścią procesu w którym każdy TI jest zmuszany uczestniczyć, jest ODIZOLOWANIE. Zrozumiałem, że jest to niezbędny element tej strategi z kilku ważnych powodów.

Waritat

Pierwszym czynnikiem izolującym wydaje się stosunek innych osób do potrzeby każdego TI. Mam tu na myśli chęć wyjaśnienia innym (najczęściej najbliższymi) co się dzieje dookoła TI, co go dręczy. Oczywiście proces przez jaki przechodzi TI i natura tematu mind control generuje bardzo nienaturalne zachowanie ofiary oraz niewiarygodne przeżycia którye doświadcza. Nikt zatem nie traktuje takiej osoby normalnie. Szybko nadaje im się łatkę WARIATÓW i wysyła do psychiatry.

Oczywisty efekt tego taki, że niezrozumiały TI pragnie się odizolować od wszystkich którzy go nie rozumieją i mają z wariata, choć on jest przekonany swoich racji.

Co smutne, ofiary tego procesu zmuszone go doświadczać, mimo zagłębienia się w temat i przedstawienia szeregu dowodów na wytłumaczenie tego co się z nim dzieje, i tak są uważani za wariatów.

Brak świadków

Również co ważne dla naszych oprawców (tchórzy), wachlarz tortur którym poddaje  się TI odbywa się bez świadków którzy mogliby potwierdzić doświadczenia TI. Wszystko dzieje się w odosobnieniu TI.

Wyczulenie

W pierwszych etapach prześladowań, gdzie wykorzystuje się osoby z otoczenia TI (gangstalking) do tego aby uwrażliwić TI na wszystko co się dzieje dookoła niego. Stosuje się tu techniki (gaslighting) mające na celu wywołać w ofierze stan paranoi, gdzie uwrażliwia się go na wszystkie bodźce otoczenia. Ma to na celu wyhodowanie w nim przekonania że są pod stałą kontrolą oraz wszystko co się dzieje dookoła jest wynikiem działań STALKERÓW nas prześladujących. W przyszłości umysł odbiera każdy podobny bodziec jednoznacznie.

Potrzeba prywatności / samotności

Każdy wydaje się potrzebuje od czasu do czasu odpocząć, wyrwać się od świata i innych. Szuka sobie samotni gdzie będzie mógł odpocząć od wszystkich. To samo się wydaje czyni automatycznie każdy TI, który nieustannie prześladowany pragnie choć na trochę się gdzieś ukryć, oderwać od tego.

Co ciekawe, Dr Duncan pisze, że technologia v2k, czy też konkretnie Chatterboxy, nieustannie gadające w głowie głosy, dają efekt zastępujący człowiekowi towarzystwo. Oznacza to, że człowiek przeciążony ciągłym gadaniem BOTa, czuje się tak jakby spędził cały dzień w czyimś towarzystwie i automatycznie potrzebuje odpoczynku, przez co sam dąży do odizolowania.

izol

Brak towarzystwa

Brak rozmowy z innymi owocuje zamknięciem się w własnej głowie. Zdanie się na własne myśli. Niestety TI nie jest zdany na własne myśli. Bynajmniej nie się ty tylko jego myśli i nie dają one pozytywnych rezultatów. Umysł w traumie jest w stanie krążyć jedynie wokół jednego tematu. Jeśli nie chce to i tak zostanie zmuszony.

Bezradność

Efektem tego jest oczywiście wystawienie się na działanie technologii oprawców, torturom których nikt nie potwierdzi ani nikt nie powstrzyma.

Konkluzja

Efekt i tak jest zawsze taki sam. Śmiem założyć że 99% TI żyje w odizolowaniu, sami. Co więcej, tak jak ja, który jestem świadomy negatywnego efektu izolacji, i tak jedyne co chce mi się po pracy do wrócić do domu, gdzie będę wreszcie SAM.  Irracjonalna potrzeba samotności. JA czy ONI?

Ps. piszę tu o wszystkich TI, ale wszystko co tu piszę opiera się na moich własnych doświadczeniach i przemyśleniach.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s