Skupienie

focus

Uwaga – skupienie – koncentracja

opierając się na ostatnich obserwacjach odnośnie moich doświadczeń z głosami w głowie, zauważyłem pare ciekawych rzeczy.

ROZMOWA

Spostrzeżenie właściwie miał miejsce dużo wcześniej, gdy zacząłem pracować, będąc niejako zmuszonym do przebywania w towarzystwie innych osób. Czyli od odizolować się, chociaż po części. Mianowicie zauważyłem, że w trakcie rozmowy z kimś, czy też słuchania kogoś, przestałem słyszeć nieustanne gadanie głosów w mojej głowie (teraz już wiem że jest to tzw chatterbox). Zaraz tylko gdy zostawałem sam głosy od razu wracały. Tak samo było w trakcie rozmowy przez telefon. Później jednak sprawdziłem, że da się usłyszeć BOTa nawet w trakcie rozmowy z kimś innym i przez telefon. Ale o tym za chwilę.

MUZYKA

Dalej dzięki sugestii pewnej osoby która znała temat mind control, postanowiłem wspomóc się muzyką. Jak wcześniej pisałem muzyka może być pomocna w ignorowaniu dźwięków otoczenia (które tak absorbują naszą uwagę dzięki wcześniejszemu procesowi GASLIGHTINGu), to samo słuchanie muzyki i czerpanie z niej przyjemności jest bardzo utrudnione. Dzieję się to za sprawą głosów które nieustannie odciągają naszą uwagę ku sobie. Wdzierające się słowa, przekształcające odbiór natręty. Jednak słuchanie muzyki może się okazać pomocne. O tym dalej.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Pewien znajomy powiedział mi: „jak to możliwe aby skopiować myśli, jak je czytać czy kontrolować, kiedy częstotliwość myśli (która jest wynikiem pracy mózgu) cały czas się zmienia?”. Zastanawiałem się skoro faktycznie tak jest na czym może to polegać? Może jest tak, iż każda rozmowa, każdy bodziec ma swoją częstotliwość do której dostraja się nasz umysł. Co za tym idzie, odbieramy na różnych częstotliwościach.

Jednak przypomniało mi się, coś co wcześniej usłyszałem w wywiadzie z Dr.Robertem Duncanem. Mianowice mówił on o tym, że każdy umysł ma swoją stałą-dominującą częstotliwość do której wraca. Dalej mówi o tym, iż w procesie prześladowania TI, pewien etap polega na przeprogramowaniu, czy przestrojeniu umysłu TI na nową sztucznie (poprzez technologię) wygenerowaną częstotliwość do której przyzwyczajony jest dany umysł. Czyli narzuca mu się jego nową DOMYŚLNĄ częstotliwość do której chce i ciągle powraca.

EFEKT

W ten właśnie sposób może być narzucana częstotliwość która kieruje moimi myślami, wciska wygenerowane słowa, monitoruje mój umysł, czyta moje myśli oraz możliwe że tworzy wachlarze emocji sztucznie narzucanych. Częstotliwość którą mój umysł teraz odbiera jako swoją naturalną.

GPS

Zauważałem także że siła i częstość występowania głosów związana jest także z poruszaniem się. Tak jakby za pomocą tych słów wysyłanych do mojej głowy, mogą oni lokalizować to gdzie się znajduję. Chwile kiedy leżę biernie, czy to oglądając film, czy czytając, zdarza się że wcale ich nie słychać. Wystarczy tylko że zmienię miejsce (czasem wręcz jak tylko się poruszę) od razu aktywują się słowa zmuszające aby zaakceptować je w umyśle, słowa szybko wielokrotnie powtarzane.

WAŻNE – POMOCNE

Zauważyłem, że bardzo pomocna w przetrwaniu staje się muzyka. Wcześniej pomagała tylko ignorować stukania, wiercenia, kroki itp które tak bardzo na mnie działały siedząc w ciszy samemu i skupiając się na nich. Teraz pozwala także, nie zupełnie, ale w dużym stopniu oderwać się od nieustannego gadania BOTa. Pomaga zagłuszyć 80% jego komentarzy.

Ważne jest jednak coś więcej. Konieczne jest także nauczenie się KONCENTRACJI. Tu wracam do początku tego postu, gdzie pisałem odnośnie ROZMOWY. Zauważyłem, że rozmowa z kimś wyklucza słyszenie głosów (przypomnę że chodzi o v2k). Jednak kiedy już zrozumiałem, że chodzi o skupienie, zauważyłem że w trakcie rozmowy z kimś innym (też przez telefon) można też słyszeć głosy, WYSTARCZY SIĘ ZDEKONCENTROWAĆ. Czyli wystarczy, brzydko mówiąc, olewać rozmówcę :). Wtedy także, choć słabiej, byłem w stanie słyszeć gadanie BOTa.

Tak samo zauważyłem, że słuchanie muzyki (czy nawet wsłuchiwanie się w konkretne dźwięki) potrafi przerwać (zagłuszyć) gadanie BOT’a. Dzieje się to niczym jak z przełącznikiem, natychmiastowo.

Wszystko to jednak wymaga dużo skoncentrowania i uwagi. Niestety jest to także męczące. Dlatego wszelkie stany złości, rozpaczy kiedy umysł człowieka jest w rozsypce, wtedy najłatwiej im do nas dotrzeć. Dlatego ważne jest utrzymanie pozytywnego myślenia i skupienia na dobrych rzeczach.

IDEA:

Okazuje się, że to o czym tu piszę, a do czego doszedłem poprzez obserwację swoich doświadczeń z technologią oprawców generującą głosy w głowie, zostało doskonale wyjaśnione w tym filmie:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s