Emocjonalny Terror

2

„What is it like to be in a mind controlled prison? … Errors, fears, pain and speculations are amplified to their extreme” – dr R.Duncan „Matrix Deciphered”

Niegdyś moim mistrzem w kreowaniu terroru był Fredie Krueger. Okazuje się jednak, że jego miejsce zajmują inne realne osoby, które dzięki zaawansowanej technologii budują imperium strachu. Imperium w którym niegdyś straszył Krueger na ekranie, dziś robią to rządne władzy mendy.

EMOCJE

Niestety emocje ciężko określić czy są one wynikiem naturalnych sytuacji, czy też są wywoływane za pomocą technologii. Jednak będąc już ofiarą tych technologii od ponad 6 lat, wydaje mi się że potrafię teraz rozróżnić jak jest wywoływana większość moich stanów emocjonalnych.

Choć nie jest to tak proste w odróżnieniu jak głosy wciskane mi przez technologię v2k (voice to skull). Jednak wracając pamięcią do początków, kiedy emocje te były istnym placem zabaw moich oprawców, teraz jasno widzę jak bardzo moje emocje były i są kontrolowane.

Podstawowym przejawem jest nagłe, bezsensowne uczucie, nie mające rozsądnego powodu. Innym objawem jest częstotliwość jak szybko emocje te potrafią przechodzić z jednej w drugą, często zupełnie skrajną.

TERROR

Niestety proces kontroli umysłu głównie opiera się na generowaniu negatywnych stanów emocjonalnych. Od gniewu, rozpaczy, po strach, beznadziejność i wszechogarniającą depresję. 

Warto tu znów przytoczyć parę fragmentów książki dr Ducana,eksperta w tym temacie:

emotions

Duncan pisze, że to właśnie kontrola emocji TI jest jednym z głównych celów programu kontroli umysłu. Wykorzystywane są do tego wszelkie metody prowadzące do ekstremalnych stanów gniewu do ekstremalnych stanów strachu.

emotions2

Dalej Duncan pisze, iż emocje TI są nieustannie monitorowane i studiowane za pomocą zaawansowanej technologii. Ma to na celu wykrycie w trakcie tortur-przesłuchań wszystkich stresowych reakcji na różne bodźce. Ważne jest to aby móc dalej utrzymać ofiarę w stanie ciągłego stresu i bezradności. Wszystkie odkryte reakcje stresowe są zapisywane i następnie wielokrotnie odtwarzane na ofierze.

Metody są podobne jak w fizycznych torturach, czyli groźby fizyczne, groźby skrzywdzenia członków rodziny (tu pamiętam jak ogromną złość potrafili w ten sposób u mnie wywołać kiedy grozili, że zrobią krzywdę mojej matce) i deprywacja snu. Wszystkie te bodźce zawsze generują ekstremalne reakcje stresowe.

NIESKOŃCZENIE

Teraz mam wrażenie, że dużo mniej doświadczam efektów manipulacji emocjami, niż w wcześniejszym etapie, zanim jeszcze gnębili mnie nieustającymi głosami w głowie. 

Zauważyłem, że obecnie wykorzystują raczej emocje które zostały wywołane naturalnie. Oczywiście wykorzystują tylko te negatywne. Polega to raczej na przedłużaniu i wzmacnianiu tego uczucia. Może to być poprzez zakotwiczanie problemu i nieustanne krążenie wokół tematu przez drażniące gadanie BOTa/operatora w mojej głowie o tym problemie. Drugie co zauważyłem, to tak jakby te negatywne uczucia były jakoś technologicznie wydłużane, a nawet powtarzane jeszcze później w krótkim czasie.

PUSTKA

Czasem też mam tak, iż w momentach kiedy powinienem czymś się przejmować, poprostu nie potrafię albo nie czuję potrzeby. Uczucie pustki emocjonalnej. Zastanawiam się czy może to być spowodowane już długą walką z tymi wzmożonymi stanami emocjonalnymi, w ten sposób stając się pustakiem emocjonalnym. A może to kolejna metoda zrobienia ze mnie kontrolowalnego zombi przy pomocy zaawansowanej technologii.

DAĆ RADĘ

Niestety każde negatywne sytuacje wymagają ode mnie dużo więcej czasu na uspokojenie się. Wiadomo, gdy człowiek jest zły mówi rzeczy których nie chce. Dlatego wtedy też staram się uspokoić w odosobnieniu. Wydaje się, że większość emocji jest dużo intensywniej odczuwana. Dodatkowo te negatywne emocje, wspierane głosami oprawców, potrafią skutecznie pognębić umysł i zagnieździć się w głowie na dłużej.

NIESTETY EMOCJE NIE SĄ POLEM TAK OCZYWISTYM JAK GŁOSY
PISZĘ JEDYNIE O TYM CO ODCZUWAM. 
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s