Podsumowanie

ankieta

Minęło około pół roku od kiedy założyłem tego bloga. Czas na podsumowanie. 

CEL:

Główna idea założenia tego bloga, czyli możliwość wygadania się, uważam jest sukcesem. Zamieszczam tu wszystkie doświadczenia związane z bycia prześladowanym technologią kontroli umysłu. Gromadzę myśli z tym związane. Dzięki temu spełniam swoją potrzebę wygadania się o tym problemie, potrzebę której nie akceptuje społeczeństwo.

Oprócz tego, zapis ten jest świadectwem przez co przechodzę od kiedy stałem się targetem – TI (Target Individual).  Jest tu zawarta moja historia która przedstawia schemat postępowania zbrodniarzy, który dopuszczają się tego typu metod na zwykłych cywilach.

SCHEMAT:

Posty na blogu mam nadzieję pokazują schemat działania jakiemu poddawane są ofiary prześladowań zaawansowaną technologią. Strategia stosowana przez grupy ludzi (prawdopodobnie rząd, wojsko, służby specjalne i pewnie grupy przestępcze) do przejęcia kontroli nad jednostką:

  1. Gang Stalking: wydaje się być pierwszym etapem, kiedy osacza się ofiarę, aby miała ona świadomość iż jest prześladowana, kontrolowana przez grupę ludzi. Wykorzystuje się tu metody stosowane przez służby do eliminowania niewygodnych świadków, typu gaslighting, osaczanie, street theatre. Wszystko aby wyhodować w ofierze paranoje która będzie rozwijać się do samego końca.
  2. Electronic Harassment: jest to etap który wykorzystuje się chyba jednocześnie z pozostałymi. Jest to „elektoniczne uprzykrzanie” które na na celu zmiękczyć ofiarę tak, aby strategie i metody łamania woli i umysłu targeta były bardziej przyswajalne. Są tu wykorzystywane technologie które wywołują w ofierze stany depresyjne, choroby, osłabienie ciała jak i umysłu. Ponad to wykorzystuje się sprzęty które pozwalają wpływać na umysł ofiary, poprzez mapowanie mózgu,  głosy w głowie, monitorowanie emocji i reakcji na bodźce.
  3. Mind Control: czyli kontrola umysłu. Jest to cel do którego prowadzi cały schemat. Jest to długi proces polegający na programowaniu umysłu ofiary. Wykorzystuje się do tego technologię do „elektronicznego uprzykrzania”, dzięki której można wysyłać wprost do umysłu ofiary różne programy hipnotyczne. Robi się to za pomocą np nieustannych komunikatów wprost do głowy ofiary (tzw v2k- głosy w głowie), poprzez nieustanne powtarzanie w głowie komunikaty wysyłane przez operatorów lub komputery (sztuczna inteligencja- chaterbox). W ten sposób można zmusić ofiarę do schematycznego myślenia i reagowania w określony sposób na dane komendy czy sytuacje.
  4. Objawy: efektem całości jest cały wachlarz objawów jakie doznaje target w trakcie całego procesu przejmowania kontroli nad jego umysłem. Są to w większości objawy które powtarzają się prawie u wszystkich ofiar tej technologii. Wskazuje to na schematyczne działanie i powtarzalną strategię oprawców. 

Dzięki głupocie powtarzających w po innych oprawcach, jesteśmy w stanie zrozumieć z czym mamy do czynienia. Opisy ofiar które szukają wyjaśnienia co się z nimi dzieje, w tym wypadku, prowadzą ich ku zjawisku gang stalkingu, electronic harassment i mind control. Uświadamiają sobie, że z jakiejś przyczyny stali się TARGETEM. 

NATURA PROBLEMU

Choć zjawisko kontroli umysłu nie jest czymś nowym i od lat chyba 1950r są prowadzone badania nad wpływaniem na umysł, to świadomość problemu jest znikoma. Znana jedynie jej twórcom i może niektórym wykonawcom, no i oczywiście ofiarom. 

Jednak z czasem gdy problem narasta, ujawnia się coraz więcej ofiar, technologia zwiększa swoje wpływy, powstają grupy ludzi (przeważnie złożone z ofiar) którzy dążą do nagłośnienia problemu mind control. Oprócz grup na całym świecie, problem pojawił się także w Polsce. Zaczęły się pojawiać osoby które są ofiarami dziwnych eksperymentów na ich umysłach. Dzięki pomocy NTV i wywiadów z panią Ewą Pawelą, polskie ofiary kontroli umysłu mogły wreszcie zrozumieć co się z nimi dzieje i że nie są jedynymi z tym problemem. Jakiś czas później powstało polskie stowarzyszenie STOPZET – Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom.

Dodatkowo organizowane są konferencje na temat skrytego nękania, które mają na celu uświadamiać społeczeństwo i pomagać ofiarom. Jednak w większości to ofiary są uczestnikami takich konferencji.

INFORMACJE:

Mimo sporej ilości materiałów na temat możliwości współczesnej technologii oraz sekretnych dokumentów które wyciekły z baz wojskowych czy służb specjalnych, mówiących o eksperymentach prowadzonych na ludziach, mało kto jest w stanie uwierzyć w takie rzeczy. Zostało nakręcone wiele reportaży i napisanych książek, które omawiają mniej czy bardziej szczegółowo problem kontroli umysłu i metod prześladowań niewygodnych świadków. Wszystko jednak pozostaje w obrębie teorii spiskowych. 

Co więcej, zostały namierzone patenty technologii które są wykorzystane w procesie uprzykrzania i przejmowania kontroli nad umysłem targeta. Nadal niewyobrażalne wydaje się ludziom jak to jest możliwe czytanie myśli człowieka i kontrolowanie emocji.

Oprócz tego, okazuje się, że są też ludzie z sumieniem, którzy nieświadomie byli twórcami tej technologii zagłady. Co jakiś czas pojawiają się osoby zwane whistleblowers – demaskatorzy, którzy gdy odkryli jak działa system i organizacje w których pracowali, postanowili sprzeciwić się temu i oznajmić światu co się w rzeczywistości dzieje. 

DOWODY:

Choć technologia i strategi ta jest tak opracowana, aby uniemożliwić ofiarom na zebranie rzetelnych dowodów, jest możliwość aby pomóc takim targetom. Problem, z którym się jednak boryka każdy TI to brak wiary w to o czym mówi i przez co przechodzi każda ofiara kontroli umysłu.

Są jednak możliwości aby za pomocą odpowiedniej technologi wykryć sygnały i pola elektromagnetyczne którym poddawani są TI. Jednak dzięki sprawdzonej strategii większość TI zostaje odcięta od środków do życia, mają problemy ze znalezieniem pracy, w większości są to mało majętne osoby, których nie stać na profesjonalne badania.

CEL II 

To do czego dążę to chyba to samo jak każdy TI. Chciałbym aby uwierzono mi przez co przechodzę i chciałbym aby ludzie w końcu otworzyli oczy na to co dzieje się dookoła, zamiast zamykać oczy, odwracać się i udawać że nic się nie dzieje. 

Jak pisał Edmund Burke: „Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił”. 

Problem ostatecznie będzie dotyczył nas wszystkich. Wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia, a kontrola jednostki to tylko początek. Celem „władców świata” jest kontrola wszystkich. 

Wizje takich autorów jak Orwell (Rok 1984) czy Huxley (Nowy wspaniały świat) stały się już rzeczywistością. Stopniowe oswajanie ludzi z tą myślą zaczęło się już dawno. Każdy film (1 , 2)  gdzie pokazane są wpływy, możliwości technologiczne agencji rządowych, niosą w sobie pewną wiadomość. Mają na celu stopniowo przygotować szarego człowieka na to co ich czeka w niedalekiej przyszłości.

HISTORIA

Dlatego zamieszczam tu swoją historię  oraz notatki z komunikatów jakie nieustannie są wciskane mi do głowy,   aby każdy kto ośmieli się pomyśleć, aby mógł zrozumieć co się dzieje dookoła nas. Trzeba pamiętać, że tak samo jak ja, każdy inny może stać się ofiarą tego nędznego procederu. Wszak nie dzieje się to tylko w super tajnych laboratoriach wojskowych, lecz testuje się to na zwykłych cywilach, którzy są w jakiś sposób typowani lub znaleźli się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiedniej chwili. 

Trzeba zrozumieć, iż technologię tą i procedury którym poddawani są targeci, nawet jej twórcy, określają jako TORTURY którym podaje się ofiary przez wiele lat. 

DO KOGOŚ

Jeśli znajdzie się ktoś kto postanowi zrozumieć o co tu chodzi, na czym polega proces przejmowania kontroli nad czyimś umysłem, nad jego życiem, polecam zacząć czytać to co tu na pisałem od samego początku.  (na samym dole bloga)

hello_world

Ma to o tyle sens, gdyż starałem się kolejno opisać etapy procesu kontroli umysłu. Procesu przez jaki przechodziłem i któremu dalej jestem poddawany. Pozwoli to lepiej zrozumieć naturę problemu i będzie łatwiej w to uwierzyć. Wszystko to wzbogaciłem interesującymi materiałami z sieci.

Oczywiście nikogo nie zmuszam.

KILKA DOBRYCH PODSTAW

FILMY:

Użytkowanie broni mikrofalowej na ludziach objaśnione przez Barrie Tower’a (PL)

Jesse Ventura Conspiracy Theory – „Brain Invaders” (PL)

Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem – Hakerzy Umysłów (PL)

Cała seria wywiadów Pani Ewy Paweli (PL)

KSIĄŻKI:

How to Tame a Demon: A short practical guide to organized intimidation stalking, electronic torture, and mind control – Dr Robert Duncan (EN)

Project: Soul Catcher: Secrets of Cyber and Cybernetic Warfare Revealed – Dr Robert Duncan (EN)

Bright light on black shadows – Dr. Rauni Kilde (EN) 

ARTYKUŁY:

Techniki kontroli mózgu przez NSA. (PL)

Broń psychotroniczna wszelkiego rodzaju czyni z człowieka pół zwierze, pół warzywo żyjące w duchowym więzieniu niemocy i strachu. (PL)

Przerażający sekret Ameryki – kontrola umysłu (PL)

LINKI

6 uwag do wpisu “Podsumowanie

  1. Agato nie piszę nic na temat osób które przyczyniły się do zjednoczenia ofiar w Polsce. Piszę o wywiadach w NTV z Panią Ewą, które były pierwszymi wywiadami o działaniach mind control w Polsce. Nie napisałem kto tworzył STOPZET, tylko że „później powstało”.
    O blogu pana Krzysztofa pisałem wcześniej, o jego wpływie jaki miał na mnie jego blog także. Zarówno w mojej historii jak i w spisie ciekawych blogów na temat MindControl. Więcej info na temat pan Krzysztofa nie mam i nie wpłynął na mnie w inny sposób. Co zrobił ani co robi nie mam pojęcia, więc jak mam o tym pisać.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s