Sąsiedzi

 

woman watching out the window while talking on the cell phone.

„Dają trzy stówki za chodzenie za nimi” – sąsiad żul do innego sąsiada

Teraz kwestia chyba najbardziej problematyczna. Jaką rolę w tym wszystkim odgrywają nasi sąsiedzi?

Interesujące jest to, iż chyba każdy TI ma problem ze swoimi sąsiadami. Jest to chyba najbardziej powtarzający się element w historii każdego, kto stał się ofiarą zorganizowanego prześladowania – gang stalking’u.

Oczywiście u mnie nie było inaczej. Pierwsze rzecz jaką zauważyłem zaraz po dziwnym zachowaniu komputera, telefonu to właśnie dziwne zachowanie sąsiadów i osób z otoczenia. Co ciekawe problemy ze sprzętem elektronicznym były poniekąd powiązane z sąsiadami, gdyż technologia bluetooth którą jak odkryłem wykorzystywali moi prześladowcy , ma raczej krotki zasięg. Przynajmniej na początku tak działali.

Potem kiedy już chcieli abyśmy wiedzieli że jesteśmy osaczeni i prócz śledzenia mnie (raczej perfidnego łażenia za mną tak abym miał tego świadomość) zaczęli stosować pewne metody, które później odkryłem mają swoją nazwę – GASLIGHTING.

Oprócz świadomości bycia prześladowanym poza domem, ich celem jest także uświadomienie swojej ofierze o tym, że mój dom także jest pod ich kontrolą. Wszystko co robię jest kontrolowane.

Robią to za pomocą kilku metod, powtarzanych u większości ofiar gaslighting’u. W moim przypadku było to spuszczanie wody w toalecie za każdym razem gdy wchodziłem do łazienki. Inne najczęściej powtarzające się u wszystkich TI to: wiercenie w ścianach (po trochu w różnych miejscach), walenie w ściany lub w kaloryfer. Także częste u mnie było chodzenie za mną po mieszkaniu nade mną krok w krok,  głośne tupanie, albo łażenie w obcasach czy też bieganie tak aby było słychać. Zawsze gdy wychodziłem do łazienki ktoś na górze(?) także szedł do łazienki. Chwilę po tym spuszczał wodę w wc. 

Są to jednak metody które stosują głównie na początku. Teraz gdy znają moje myśli, mogą zlokalizować mnie w ten sposób w każdej chwili wysyłając sygnały v2k do mojej głowy.

Teraz mam wrażenie że sąsiedzi nadal mają zadanie mnie pilnować, a w razie gdybym za bardzo się swobodnie poczuł to przypominać mi o ich obecności. Teraz robią to głównie poprzez głośne gadanie, komentowanie moich myśli, lub tak jak wcześniej, szuranie czymś nad moją głową, sprawdzając czy reaguje na nich i czy o nich pamiętam.

Od niedawna też zacząłem słyszeć jakby ktoś puszczał z głośników za ścianą głos BOT’a który komentuje moje myśli, nakłania do wypowiadania słów kluczowych. Ostatnio nawet udało mi się to nagrać na dyktafon. Co chyba jest dowodem na to że to nie dzieje się wyłącznie w mojej głowie, a musi mieć swoje źródło w pobliżu.

Serio?

Ciężko w to uwierzyć jak to możliwe że osoby które tyle lat znałeś mogą robić takie rzeczy? Pewnie jest na to jakieś wytłumaczenie.

Niestety bazując na powtarzalności zjawiska, ciężko temu zaprzeczyć.

Najczęściej pojawiają się nowe osoby wprowadzające się do mieszkań obok, na górze lub na dole. Najczęściej słychać jakby byli to młodzi ludzie. Tak jak ci którzy w większości łażą za tobą poza domem.

Pewnie puszcza się plotkę, robi dobrą ściemę na temat targeta i dla „dobra ogółu” twoi sąsiedzi pomagają nękać negatywnego bohatera.

Ale jak?

attacks-from-all-around

Pewnie nie jest to takie banalne. Gdyby sprzęty do inwigilacji i do elektronicznego nękania były widoczne, łatwo byłoby to wszystko udokumentować, nakryć i przekazać odpowiednim władzom. Tymczasem podejrzewam że stosuje się tu szereg nadajników, odbiorników, podsłuchów (może), które pozwalają prześladowcom monitorować nasze działania, zachowania, myśli.

Pewnie każdy ma swoją rolę , a ich zachowania mają nie budzić podejrzeń. Osoba łażąca za kimś krok w krok po mieszkaniu u góry wcale nie musi wiedzieć gdzie jesteś, nie musi śledzić cię za pomocą specjalistycznej aparatury. Może to robić ktoś inny z innego mieszkania i dawać znać tamtej z mieszkania powyżej co ma robić. Może jeszcze inaczej, opcji jest pewnie dużo.

A może jest jednak banalnie prosto i mają cały sprzęt u góry (lub u dołu lub z boku, lub lub), bo przecież i tak nikt tego nie sprawdzi! Kto uwierzy wariatom, że jego sąsiedzi go nękają zaawansowaną technologią do czytania myśli i nękania falami  elektromagnetycznymi.

Co powiedział dr.

Żeby nie być gołosłownym i nie opierać wszystkiego na swojej „chorej” głowie, chorych doznaniach, przedstawię kilka fragmentów z ważnych źródeł:

Dr Robert Duncan:

„w wielu zeznaniach TI wspominane jest o tym iż do sąsiednich mieszkań wprowadzają się osoby z ciężkim sprzętem” – wywiad na skype LINK

„My neighbors seem to be in on it. Shoud I move?” – How to tame a demon.
(Moi sąsiedzi wydaje się biorą w tym udział. Czy powinienem się przeprowadzić?)

1

Przeprowadzka nic nie da, mogą kupić mieszkania, domy obok ciebie, ich budżet jest dużo większy niż twój. 

Poza tym elektroniczne tortury są na całym świecie, nie ma przed tym ucieczki.

„Are my neighbors using microwave weapons on me?”How to tame a demon.
(Czy moi sąsiedzi używają broni mikrofalowych na mnie?)

2

„…spooking tactics, it can be the slamming of doors, airplane engines from a far distance, or flashing of toilets in an apartment complex.” – Project: Soul Catcher

3

Większość działań polega na strategii zastraszania. Może się to odbywać na zasadzie głośnego trzaskania drzwiami, dźwiękami silników w oddali lub spuszczaniem wody w łazience w mieszkaniach w blokach. 

Dr Rauni Kilde: 

„Bright light on black shadows”

4

Mogą cię nagrywać w twoim mieszkaniu przez ściany, czy sufit. Rekrutują do tego twoich sąsiadów. Jeśli uważasz, że sąsiad który jest twoim przyjacielem od ponad 50 lat nie może być rekrutowany, poprostu nie znasz metod jakie stosują służby specjalne.

6

Zdalna kontrola umysłu osoby może być dokonywana przez mobilne bronie psychotroniczne umiejscowione w sąsiednich domach.

7

Dzisiaj ofiary są torturowane we własnych domach poprzez elektromagnetyczne promienie, poprzez gazy wpuszczane do wentylacji, zatruwaną wodę w rurach i metody psychologicznego nękania prowadzone z mieszkań sąsiadów przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku.

8

Ofiary często zauważają, iż w mieszkaniach otaczających ich własne mieszkanie, czy w mieszkaniach na górze, na dole po każdej stronie powtarzają się dziwne zachowania.  Sąsiedzi zmieniają mieszkania w których dzieją się dziwne rzeczy związane z elektroniką. 

9

Ich metody (na zwrócenie uwagi na ich obecność) to częste ruszanie autem z piskiem opon w pobliżu mieszkania ofiary prześladowań/TI. 

W mieszkaniach najczęściej stosują wiercenie w ścianach, wiercenie w drewnie  lub kucie ścian z którymi sąsiaduje ofiara, lub podłogi pod lub sufitu nad mieszkaniem ofiary. Ewentualnie słychać stukanie młotkiem. Zwłaszcza gdy ofiara próbuje się zdrzemnąć. 

Kto:

Zazwyczaj wychodzi na to, że zajmują się tym grupy młodych ludzi wspierani przez kogoś „poważniejszego”, kto kieruje nimi. Na pewno nie są to pojedyncze osoby. Ich strategią jest właśnie grupą osaczyć i odizolować jednostkę w celu dalszego prześladowania i kontrolowania przez grupę wynajętych do tego osób. 

Konkluzja

Problem sąsiadów jest chyba najbardziej problematyczną sprawą. Każdy TI wie (lub tak czuje) że za ścianą (lub u góry lub poniżej) przesiadują osoby które znęcają się nad nami. 

Mimo że wcale się z tym nie kryją, TI nie jest w stanie nic z tym zrobić. Wycieczka do sąsiadów tchórzy nic nie da. Nie przyznają się, a jeszcze dasz im powód do rozpowiadania jakiego „wariata” z siebie zrobiłeś. 

Bez pomocy z zewnątrz nie ma szans nic udowodnić. Nie możemy sprawdzić naocznie co robią czy ich działania są zsynchronizowane z naszymi. Ich metody są tak wypracowany aby wyglądały na normalne zachowanie. Znając nasze myśli nie potrzebują pewnie wielkich maszyn do monitorowania. Dzięki technologii klonowania EEG, mogą skrycie nas monitorować na bazie tego co wyczytają w naszych umysłach.

Sam jestem niemal przekonany (przynajmniej tak mi dają do wiadomości cały czas) iż siedzą gdzieś w sąsiednim mieszkaniu. Oprócz powtarzania mi w głowie/v2k „choć do nas na górę” , „czekamy na ciebie na górze”, to stosują jeszcze stare metody, krzyki, stukanie w ściany, szuranie krzesłem nad głową(?), trzaskanie drzwiami itp. 

Ostatnio zaczęli też stosować coś nowego. Zaczęli puszczać jakby z głośników za ścianą to co myślę oraz to co mówi BOT, oraz słychać tępe komentarze typków którzy to monitorują. Zapewne ci sami bohaterzy krzyczący za ścianą i walą w kaloryfer. 

Tak czy inaczej, nie ma co samemu się tym przejmować. Bez pomocy policji czy grupy specjalistów, sami nic nie zdziałamy. 

UPDATE 

No i jeszcze jedna istotna notatka. To co mówi były major ABW pan Budzyński na temat mieszkań obok „figuranta”:

oficer3

Trzeba komentować?

 

 

 

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Sąsiedzi

 1. Mam rozumieć, że nie jestem sam z owym problemem?
  Gdyż pisze tutaj prawie wszystko tak jak dotychczas miałem okazje doświadczyć w życiu!
  A po wyjeździe z kraju, po 2 latach spokoju. Dramat zaczyna się powtarzać 😩
  I gdzieś od tygodnia przebywam w pokoju, który znajduje się w polu magnetycznym 😢
  A wynik pomiaru to średnio 1,95 microtesli!
  Rekordowy pomiar wskazał mi 3,67 microtesli (dopuszczalna norma wynosi 0,45 microtesli) z informacji internetowej!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s