Oczy umysłu

minds_eye

Co widzę ja – co widzą oni

Kolejna kontrowersyjna rzecz w życiu TI to czy nasi oprawcy widzą na swoich monitorkach to co widzą nasze oczy?

Otóż nie byłbym sobą gdybym nie sprawdził. Oczywiście moi prześladowcy wciąż uświadamiają mnie swoim gadaniem w MOJEJ głowie, jak oni wszystko wiedzą i widzą. Oprócz samego gadania, czytania moich myśli i komentowania każdej, potrafią też odkodowywać impulsy w mózgu, czyli nie sub wokalizowane myśli. 

Bazując na naszych myślach, o których często sami nie wiemy, zdradzamy większość naszych poczynań. Dzięki potrzebom, „niewypowiedzianym” myślom, obrazów w naszych umysłach, dajemy im całą masę słów/informacji z których komputer automatycznie tworzy cały obraz sytuacji w której się znajdujemy.

Skąd wiem ja

Wracając do początku tego postu, musiałem to w odpowiedni sposób sprawdzić. Ponownie przypominając o byciu podłączonym do chatrebox’a, czyli tzw papugi, dostaję całą masę zwrotnych komentarzy tego co się dzieje w mojej głowie. Są to wypowiadane/wokalizowane w mojej głowie, przez bota, moje własne myśli, w większości wypowiadane w drugiej osobie i następnie odpowiednio przez niego komentowane.

Dzięki temu wiem jakie myśli są dla nich dostępne, co do nich dociera i jak widzą to co się dzieje wokół mnie i we mnie. 

Zatem każda potrzeba, impuls i myśl, sub wokalizowana czy nie, są przez nich odkodowywane przy pomocy map mózgu, które wcześniej stworzyli. W ten sposób, wysyłane są do mnie niejako zwrotnie wszystkie myśli, potrzeby, impulsy, które pojawiają się u mojej głowie. Formą zwrotną są wypowiadane w mojej głowie słowa bota, czyli sztucznej inteligencji, automatycznego programu reagującego na moje myśli. 

Oczywiście moi oprawcy i ich bot nieustannie uświadamiają mnie, jak wiele wiedzą (niestety) oraz starają się za pomocą swoich ściem i gierek wmawiać mi że, wiedzą nawet więcej niż wiedzą.

Tak też jest właśnie z kwestią postrzegania moimi oczyma. Oczywiście twierdzą oni że wszystko WIDZĄ, nawet opisują mi to wszystko bardzo dokładnie (w większości trafnie). Potrafią określić gdzie jestem, co robię, co trzymam i czym poruszam, gdzie patrzę itp. 

Jednak sprytnym trzeba być i sprawdzać. Postanowiłem przy kilku okazjach sprawdzić na ile to o czym mówią bazuje na tym co widzę, a na ile na tym co widzi mój umysł – inaczej wyobraźnia.

Tak jak myślałem, kiedy karmiłem swoją wyobraźnię innymi obrazami niż te co widzą moje oczy, bot błędnie komentował gdzie jestem i co robię. Wystarczyło myśleć o czymś innym niż to co się robi, wyobrażać sobie inne miejsce i inną czynność i to właśnie było to na czym opiera się ich postrzeganie. Oczywiście wymagało to też dużej kontroli swoich myśli.

Oczywiście eksperyment powtarzałem wielokrotnie, co pozwoliło mi upewnić się w swoim przekonaniu.

Zatem potwierdziło się, że gadanie i komentarze bota opiera się wyłącznie na tym co dzieje się w mojej głowie (fakt często też mi powtarzają że „wszystko to dzieje się w twojej głowie” 🙂 fakt czasem też muszą mówić prawdę).  Bodźce wzrokowe mają znaczenie jeżeli nasz umysł rejestruje to na czym skupiamy swoje myśli. 

Czy na pewno?

Dopóki jednak nie mam potwierdzenia z innego źródła, staram się nie wymądrzać. Jednak gdy znajdę potwierdzenie, cieszy mnie bardzo, że mogę przyczynić się do burzenia ich iluzji swoimi przekazami.

Tym razem poparcie znów znalazłem w doskonałej pracy dr Roberta Duncana , The Matrix Deciphered, gdzie pisze:

 „Many test subjects incorrectly describe that their invisible attackers can see through their eyes and then falsely conclude that microchip implants have been placed on their optic nerves. Only the higher level cortexes are mapped onto the psychic observer like the audio and visual cortex for example.

They can see only your mind’s eye and not the raw output of the optic nerve. So if a target knows they are being spied upon, they can imagine false images that do not correlate with the actual optical view and thereby transmit false data back to the psychic spies with some practice. Similarly, the audio cortex can be misrepresented by imagining false sounds or conversations.

However one can not block real audio input from being gathered because the raw output from the cochlea can be measured in the EEG called the BAER, Brain Auditory Evoked Response test.”

Konkluzja

Bez obaw więc, nie trzeba wyłupywać sobie oczów, lub czipów z oczu, wystarczy nauczyć się szyfrować swoje myśli i możemy się przekonać że 

WSZYSTKO TO DZIEJE SIĘ W NASZEJ GŁOWIE

 

 

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s