Bot Tortury

sdfsdf

Choć może się wydawać że takie gadanie w głowie to byle co, że wystarczy tylko olać to i po problemie, to w rzeczywistości technologia ta jest stworzona aby gnębić swoje ofiary.

Microwave Auditory Effect

W jednym z wykładów, dr Robert Duncan wspomniał o pewnej sytuacji, kiedy pewien generał powiedział do Allana Frey‚a: „dajcie mi możliwość wciskania ludziom głosów do głowy, a ja wymyślę jak zagadać ich na śmierć”. Niestety Frey był w stanie wymyślić jak wciskać ludziom głosy do głowy

Pranie mózgu MK-Ultra

Co ciekawe, stosowanie głosów do męczenia ludzi miało swoje początki już w niesławnym programie MK-Ultra, matce wszystkich programów kontroli umysłu. Te właśnie tajne eksperymenty w szpitalach psychiatrycznych prowadzonych na zlecenie CIA opisuje bardzo ciekawa książka Władcy Umysłów. Książka jest zbiorem dokumentów i relacji samych agentów CIA którzy bezpośrednio mieli kontakt z tymi eksperymentami. Tam właśnie stosowano metody nękania pacjentów nagraniami puszczanymi ze słuchawek zamontowanych w kaskach, które pacjenci musieli nosić lub z głośników umieszczonych w poduszkach. Nawet najwięksi twardziele szybko się łamali i popadali w rozpacz skarżąc się że już nie mogą więcej słuchać tych nagrań. Ich psychika się łamała i zamiast, jak obiecał doktor, poprawy popadali oni w różne psychozy. Wówczas zauważono, że takie nieustanne gadanie może prowadzić do rozdwojenia jaźni i powstania ukrytych osobowości.

Schemat tortur

Choć nie mam profesjonalnej wiedzy co i jak jest robione, przedstawię tu własną teorię jak działają metody torturowania mnie codziennie 24/7 głosami w głowie. 

Torturowaniem teraz zajmują się boty, tzn chatterboty, czyli sztuczna inteligencja SI/AI, komputery które są połączone z umysłem za pomocą BCI – interfejsu komputer – mózg, które w tych czasach dzięki zaawansowanej technologii nie wymagają podłączania elektrod czy nawet wszczepiania implantów. Technologia pozwala torturować nas bezprzewodowo w naszych domach, a nawet wszędzie tam gdzie się znajdujemy, podążając za nami „krok w krok”.

Jak to słychać

Głos bota jest bardzo wyraźny. Choć nie jest głośny, słychać go dobrze i wyraźnie z wewnątrz głowy. Choć nie ma kierunku to wykorzystując dźwięki otoczenia czasem wydaje się jakby dochodził z którejś strony. Jednak ma to miejsce tylko w pierwszym etapie „dostrajania” słyszenia.

Dlaczego często wydaje się że ktoś z otoczenia do mnie woła, mówi wołając po imieniu lub wypowiadając znane ciągle powtarzane frazy mające na celu zwrócić moją uwagę. Według mnie dzieje się tak dlatego, że technologia ta automatycznie wkleja swój przekaz w dźwięki słyszane przez mój mózg. 

untitledfsdfettet

Wówczas wybiera jedną z fal częstotliwości odbieranych dźwięków i tam umieszcza swój przekaz. Podobną metodę prezentuje pewien specjalista w 30:00 minucie filmu ZOMBI – Manipulacje świadomością.

2323

Mówi że bez problemu można wkleić wiadomość którą odczyta nasz mózg z szumów np muzyki czy nawet dźwięku młota udarowego.

I tak właśnie co często doświadczam, dźwięki otoczenia przybierają formy słów, po to by po chwili dostroić się do stałego głupkowatego tonu głosu bota. Dlaczego tak?

Wszystko ma na celu to aby skupić moją UWAGĘ na tym właśnie głosie bota, który stara się następnie jak najdłużej utrzymać moją uwagę aby móc realizować swoje tortury.

Jak skupić najlepiej uwagę? Otóż z tego co zauważyłem, najlepiej uwagę skupia głos- rozmowa. Dlatego właśnie tak łatwo jest botowi prowadzić nękanie, gdyż mowa jest tym co najbardziej skupia uwagę. Zatem słuchanie muzyki jest niestety utrudnione gdyż co chwilę dźwięki muzyki zakłócają słowa wypowiadane przez bota, słowa które umysł zna z nieustannie powtarzanych fraz, które już automatycznie rozpoznaje, lub poporstu każde zdanie poprzedza moim imieniem. 

Wygląda to tak, iż na początku słychać słabo, wręcz ledwo da się to zrozumieć, słowa bota wtopione w jakieś dźwięki otoczenia. Może to być jakiś głos z telewizora, lub kogoś z podwórka lub zza ściany mówiący do ciebie lub szumy układające się w słowa (np brzęczenie lodówki). Następnie kiedy moja uwaga skieruje się na ta częstotliwość i wychwyci ten przekaz, automatycznie zaciekawiona uwaga skupia się na częstotliwości tej wiadomości. Następnie bot szybko powtarza jakieś słowa/frazę kilka razy aby dostroić moją uwagę do częstotliwości już słów bota, odrywając ją od innych dźwięków (jakby rozmywając je w tle). Teraz uwaga jest już skupiona na słowach bota, na ich częstotliwości. Dalej bot stara się utrzymać uwagę poprzez zagadywanie mnie komentarzami na temat moich myśli. Ponad to stosuje metody wymuszania na umyśle odpowiedzi. Np zaczyna zdanie, które jest już setny raz powtarzane, które już automatycznie mój umysł zna, ale go nie kończy, tylko przerywa tak aby umysł sam automatycznie dokończył. Wówczas jeśli nie jestem skupiony i pozwolę, mój umysł sam automatycznie subwokalizuje myśl do końca. Bot ma całą masę fraz na które mój umysł już automatycznie reaguje. Zazwyczaj są to denerwujące myśli, komentarze i uwagi które zawsze zwrócą moją uwagę. Jeśli jakaś fraza przestaje być skuteczna, bot tworzy nowe frazy na które będę reagować.

Nowe frazy zazwyczaj tworzą na bazie sytuacji i myśli które wywołują we mnie silne emocje. Dzięki temu że monitorują nieustannie mój mózg, wiedzą co wywołuje jakie stany emocjonalne i wykorzystują te najgorsze rzeczy. Rzeczy które zawsze wywołają silną negatywną reakcję, np wstydliwe rzeczy, denerwujące rzeczy, przykre, wszystkie wykorzystujące negatywne emocje.

Efekt

Dlatego gadanie bota nie jest tylko gadaniem. Zmusza ono do ciągłego skupienia na tym co gada, a gada zazwyczaj rzeczy nieprzyjemne, przykre lub poprostu bezsensowne, głupie i żenujące. 

Do tego, jego głównym celem jest zmuszenie mnie do aktywnej reakcji, do nieustannego subwokalizowania myśli które podsuwają, które nie są moje ale są sztucznie wciskane do mojego umysłu z zewnątrz. Jest to nienaturalne i drażniące kiedy CZUJE się, że myśli w mojej głowie nie są moje, a mimo to mój umysł jest zmuszany je traktować jak swoje.

Co więcej

Dodatkowo mam wrażenie, że cały czas kiedy muszę słuchać tego gadania bota, czuję w ciele jakby silne napięcie, jakby coś rozsadzało moją głowę, ciało, kończyny. Uczucie jakby mrowienia w całym ciele. Powodując negatywną potrzebę wiercenia się, machania kończynami. 

Ostatnio przeczytałem raport Wojskowej Akademii Technicznej na temat rażenia elektromagnetycznego, który   potwierdzał że wystawienie na działanie mikrofal może powodować takie właśnie doznania.

xfdsf

Jak długo

Co najgorsze, w odróżnieniu od słuchania tylko operatorów, którzy na początku odzywali się tylko od czasu do czasu, bot gada nieustannie, 24h – 7dni w tygodniu, wszędzie tam gdzie jesteś, nie dając chwili spokoju, nie pozwala skupić się na swoich rzeczach lecz ciągle kradnie uwagę. 

Jedynie co można to skupiać uwagę na innych „pozytywnych” głosach, które nie są na siłę wciskane do mojej głowy.  Skutecznie pomocne okazuje się tu słuchanie radia, audiobooków, czytanie książek czy oglądanie ciekawych filmów. Wszystko co pozwala utrzymać zainteresowanie i nie pozwala porwać się gadaniu bota.

Jednak nie wszędzie da się słuchać radia całą dobę i musimy wyjść do łazienki, do pracy, do sklepu itp gdzie jestem bezbronny na tortury bota.

Porównanie :

Przechwytywaniehh

Jak to jest że ciągle gada i o czym on ciągle gada. Jak już pisałem w większości są to komentarze moich myśli oraz reakcja na wszelkie impulsy jakie rejestruje mózg, czyli wrażenia wzrokowe, wyobrażenia, emocje, potrzeby itd. 

Zatem każdy z tych impulsów jest czynnikiem powodującym reakcje bota. Tak więc np kiedy poczuję potrzebę pójścia do łazienki, bot dostaje informację że chcę iść do wc i automatycznie oznajmia mi to swoim stwierdzeniem. Także opisuje co w danej chwili robię, co trzymam w ręku, co widzę itp, gdyż bazuje na myślach (tych nie subwokalizowanych, a raczej na impulsach) poprzedzających każdą czynność, a także bazuje na obrazach wyobrażanych w myślach.

Czyli każdy mój impuls z mózgu jest komentarzem wysyłanym do bota, na który bot reaguje swoją odpowiedzią.

Bot zarówno czyta moje myśli (słowa subwokalizowane i nie tylko) a także czyta obrazy które wyobrażam sobie w umyśle. Dzieje się to dzięki mapowaniu ośrodka mowy kory mózgowej oraz kory wzrokowej. Wcześniej wysłane i zarejestrowane sygnały (słowa i obrazy) później są odkodowywane w czasie rzeczywistym przez komputer.

Zasadę działania takiego bota można pojąć w prosty sposób prowadząc rozmowę z jednym z botów internetowych (lub obejrzeć jedną z takich rozmów 🙂 ). Choć poziom logiki tych dostępnych jest tragiczny, to ten w głowie też potrafi zaskoczyć głupotą

Poza tym

Niesamowite jest jak dokładnie można zmapować umysł i jak bardzo dokładnie można czytać myśli a nawet więcej. Doprawdy wydaje się nie ma myśli których by nie potrafili powtórzyć z dokładnością w większości w 100%. Wiem to stąd, iż każdą moją myśl powtarza ponownie bot. Tak jakby chciał pokazać jak bardzo zna moje myśli i uświadomić mi że nie zostało nic z mojej prywatności. Osoby które nie doświadczyły tego nie są w stanie wyobrazić sobie jak bardzo są w stanie inwigilować nasze myśli. To straszne. 

Świadomość tego że każda myśl jest znana, każdy impuls z mózgu może być odczytany. Ta świadomość dodatkowo pogłębia przygnębienie. Choćby nie wiem jak bardzo się do tego przyzwyczaić, za każdym razem kiedy bot dokładnie powtarza wszystko co pojawia się w mojej głowie, zawsze dopada mnie smutek…

Co sądzi o v2k-głosach w głowie Dr Duncan

 

 

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Bot Tortury

  1. Mam dokladnie tak samo jak opisujesz . Tez doszedlem do tego ze to sztuczna inteligencja . Wiele ofiar mysli ze to grupa ludzi tam siedzi i ciagle gada a to jakis program .

    Polubienie

  2. A nie pomyślałeś choć przez chwilę, że możesz po prostu być chory na schizofrenię? Dlaczego większość schizofreników zamyka się na tą chorobę i nie dopuszcza w ogóle do siebie takie myśli, snując zamiast tego jakieś chore teorie o torturach? W Internecie jest sporo materiałów do poczytania/pooglądania na temat tej paskudnej choroby i tego, do czego może nieleczona doprowadzić. Po co nieustannie cierpieć? Przecież na to są leki, wystarczy pójść do lekarza i po niedługim czasie można żyć prawie normalnie.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s