Krok po kroku do v2k

v2kkaa

Dla większości słyszenie głosów w głowie oznacza tylko jedno – schizofrenia paranoidalna.

Jednak współcześnie nie zawsze oznacza to właśnie chorobę psychiczną.

Większość ludzi nie wie, że w tych czasach istnieje technologia która pozwala na zdalne, na odległość, wysyłanie głosów wprost do głowy targeta.

Co więcej, najczęściej jest to połączone z możliwością zdalnego czytania myśli. Co dla większości jest już totalnym science-fiction i totalną paranoją.

Jednak większość targetów – TI – jest świadoma, bazując na swoich doświadczeniach, że w tych czasach można, że istnieje technologia pozwalająca wysyłać głosy do głowy (v2k) i czytać myśli.

Jednak nie dzieje się to tak znikąd, bez powodu, od ręki. Bazując na swoich doświadczeniach widzę to jako proces, który wymagał przygotowania krok po kroku. Choć nie mogę zapewnić, że faktycznie wszystko co doświadczam jest konieczne, czy determinuje cały proces kontrolowania umysłu. Jednak bazując na swoich wieloletnich obserwacjach, chciałbym przedstawić jak to się rozwijało u mnie. Przynajmniej jak to widzę ja.

Nie jest to profesjonalny raport, a raczej przedszkolna wizualizacja programu, widziana oczami humanisty, nie inżyniera. Postaram się to zobrazować w prosty sposób, tak jak ja to widzę. Proszę zatem nie czepiać się braku technicznego podejścia.

Etap 1. Paranoja – Izolacja

Choć można podejrzewać, że przed tym etapem, prawdopodobnie jest najczęściej jeszcze proces przygotowania (etap 0). Po tym jak poznają schemat życia targeta, przystępują do wtargnięcia i zniszczenia jego świata.

new-statesman-photo.jpg

Najczęściej zaczyna się od gang stalkingu. W tym etapie starają się maksymalnie zastraszyć i rozbić targeta. Wykorzystują tu grupę prześladowców, pionków którzy nie wiedzą co tak naprawdę robią, tylko tyle, że mają nastraszyć, nękać daną osobę. Prawdopodobnie osoby kierujące tym programem przeprowadzają czarny PR ofiary w jego otoczeniu. Rozpowiadają ludziom dookoła ofiary (sąsiedzi, znajomi, ludzie z podwórka itd.) że osoba jest np. pedofilem, dilerem narkotyków, donosicielem – plotki zależą od tego komu je opowiadają. Pewnie różne osoby dostają różne informacje. Ma to na celu wytworzenie niechęci do targeta w jego otoczeniu.

Kiedy już otoczenie staje się negatywne do targeta, wtedy zaczynają strategię izolacji targeta. Stosuje się tu szereg działań, które mają na celu spowodować, że target próbując opisać swoją sytuację, automatycznie jest postrzegany jako paranoik i wariat. Najczęściej pierwsze pytanie jakie słyszy to: „a kim ty jesteś aby ktoś się tobą tak interesował?

relationship-abuse

Zaczynają się w otoczeniu dziać nietypowe rzeczy. Zaczyna się gaslighting. Jest to strategia wywołania w ofierze poczucia nienormalności. Target zaczyna obserwować to co się dzieje w otoczeniu. Prześladowcy wykorzystują metody takie jak spuszczanie wody w toalecie (w mieszkaniu u góry) zawsze kiedy target wchodzi do łazienki, także popularne są niekończące się remonty, wiercenie w ścianach, walenie młotkami w ściany, inne to upuszczanie np. piłeczki pingpongowej lub sztućców w miejscy nad głową, tam gdzie siada target. Inne to ciąganie, szuranie czymś ciężkim tam gdzie siada target, trzaskanie drzwiami na klatce, lub bieganie po schodach zawsze kiedy target wychodzi z domu, itd.. Są to czynności systematyczne zgrane, zsynchronizowane z działaniami targeta, tak aby był on przekonany że zawsze kiedy coś zrobi, ktoś w otoczeniu zrobi coś w odpowiedzi. Ma to na celu uświadomić targetowi, że jest ktoś w jego otoczeniu, kto monitoruje to co robi target. Chodzi tu o osaczenie ofiary.

Wówczas co następuje. Target zaczyna szukać pomocy. Opisuje innym, u których szuka pomocy, to co się dookoła niego dzieje. Efekt jest zawsze taki sam – nikt mu nie wierzy, każdy ma go za wariata – bo takie rzeczy przecież się nie dzieją – a napewno „nie tobie…”

Cel zostaje osiągnięty, ofiara-target zostaje odizolowany. Nikt nie chce mu pomóc, nikt mu nie wierzy, nikt nie chce go słuchać, ostatecznie nikt nie chce się z nim spotykać – IZOLACJA.

shutterstock_20743147

Odizolowany target sam musi radzić sobie z grupą prześladowców, którzy nieustannie dają mu znać, że jest monitorowany i kontrolowany, jest totalnie osaczony. Najczęściej zamyka się w domu, w pokoju i skupia się na wszystkich bodźcach generowanych przez prześladowców.

Etap 2 – Elektroniczne Nękanie

 

 

 

Najczęściej ofiara doświadcza także problemów z większością sprzętów elektronicznych. Podstawa to kontrola nad komputerem i telefonem ofiary. Komputer i smartfon zostaje zhakowany, w ten sposób kontrolują z kim się target kontaktuje telefonicznie lub przez internet. Najczęściej blokuje się też większość połączeń aby target nie mógł znaleźć pomocy.

Odizolowany od ludzi, schowany w domu, cel poddawany jest serii tortur za pomocą technologi elektronicznego nękania. Najczęściej są to bronie mikrofalowe które mają powodować w ofierze negatywne odczucia psychiczne i fizyczne.

Etap 3 – Mapowanie

brain-544403_1280-1024x672.png

Choć jeszcze nie słychać głosów w głowie, ofiara skupia się na różnych działaniach prześladowców, które mają wywołać odpowiednie reakcje. Najczęściej strach i bezradność.

Prawdopodobnie kiedy ofiara jest odizolowana zaczynają mapować umysł ofiary. Aranżują szereg działań mających wywołać jak najwięcej reakcji targeta. Poznają jego emocje, zachowania, reakcje i zapisują te sygnały.

Pojawiają się też przesłanki mapowania słownika targeta, czyli poznanie sygnałów – słów jakimi posługuje się target. Jednak w tym momencie target jeszcze nie ma pojęcia o możliwości wciskania głosów do głowy – v2k , czy możliwości czytania w myślach.

W pewnym etapie kiedy większość słów jest zmapowana, zaczynają wykorzystywać technologię v2k aby komunikować się z ofiarą.

v2kk

Początkowo wykorzystują ludzi, operatorów, do zdalnego nękania za pomocą głosów w głowie. Target najczęściej słyszy głosy kilku osób w swojej głowie. Ma to pewnie znaczenie strategiczne, żeby sprawdzić reakcje na rożne osoby, charaktery i aby mogli stosować strategie „dobry zły glina”.

Choć ofiara jest torturowana głosami w głowie, jest nieustannie poniżana, obrażana, osaczana, pozbawiona prywatności, jej myśli są już znane, to etap gang stalkingu jeszcze się nie kończy. Najprawdopodobniej synchronizują oni działania stalkerów i operatorów w głowie, aby wyciągnąć jak najwięcej z targeta. Stosują przeróżne metody aby wywołać w targecie różne reakcje, aby dzięki temu coraz dokładniej zmapować umysł ofiary.

Gehenna

Oprócz izolacji, ciągłego osaczania i zorganizowanego prześladowania (gang stalkingu) ofiara jest nieustannie torturowana psychicznie poprzez technologię v2k i elektroniczne nękanie bronią skierowaną. Target jest przeciągany przez najgorsze stany psychiczne, łamany psychicznie, poniżany i gwałcony (elektronicznie).

Prześladowcy czerpią niewysłowioną, psychopatyczną radość z torturowania ofiary. Target słyszy w głowie jaki ubaw operatorzy mają z poniżania, pozbawiania intymności ofiarę, jak każda czynność jest komentowana tak aby ofiara nie zaznała chwili przyjemności. Wszystko co target robi jest obracane w negatywne postrzeganie. Osoby w odpowiadające za głosy w głowie, nękają chorymi, zboczonymi komentarzami, totalnie niszcząc życie targeta.

W tej sytuacji nieustannych ataków psychicznych i fizycznych target nie ma możliwości funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Nie da się pracować, bo głosy w głowie nie pozwalają się skupić na czymkolwiek innym niż na ich gadaniu.

Proces trwa

Najgorsze są pierwsze lata, kiedy gang stalking trwa i operatorzy szaleją w głowie. Wszystko traci swoją realność, każde działanie doświadczane przez targeta, postrzegane jest jako część negatywnych działań mających na celu zniszczenie życia targeta.

Najprawdopodobniej kiedy umysł targeta jest już całkiem zmapowany, wszystkie jego myśli są znane, wszystkie jego emocje są znane, można przejść do etapu automatycznego.

Chatterbot

little-miss-chatterbox1

Zamiast dalszego angażowania ludzi operatorów, do nękania głosami w głowie targeta, podłącza się go do automatycznego programu, tzw bot (chatterbot).

Wówczas głosów w głowie już nie słychać tylko od czasu do czasu. Teraz ofiara jest podłączana do systemu i programu który ma na celu nieustanne nękanie targeta. Ofiara słyszy już głosy 24 godziny na dobę. Każda jego czynność, znana (wcześniej zmapowana), jest opisywana i komentowana przez program, czyli chatterbota.

Program ten jest stworzony tak aby uprzykrzać życie targetowi. Stosuje wulgarne słownictwo, nieustannie obraża targeta. Lecz co gorsza, uświadamia ofierze jak wiele z jego umysłu prześladowcy potrafią wyciągnąć. Target uświadamia sobie, że nie ma już prywatności i intymności. Każda czynność jaką robi i każda myśl jaką ma target jest komentowana przez bota.

Oprócz tego co myśli target, to wiedzą oni także co słyszy ofiara i do pewnego stopnia (do pewnego stopnia wg mnie) widzą oni to co widzi target.

Tortury chatterbotem, są to jedne z najgorszych form nękania psychicznego jakie można sobie wyobrazić. Ofiara nieustannie jest zasypywana obrzydliwymi słowami, najczęściej skupiającymi się na genitaliach, na pedofilii, na upokarzaniu ofiary 24 godziny na dobę.

Przykłady komentarzy i słownictwo jakie stosują chatterboty u mnie można przeczyatać na moim twiterze: PanDzk (link)

Etap 4. Kontrola umysłu – kontrola człowieka

Jednak na totalnej inwigilacji się tu nie kończy. Pozbawiają człowieka największej prywatności, niszczą jego intymność, nie pozostawiają nic z intymności, to jeszcze okazuje się, że program dopiero się rozwija.

Z czasem target zauważa, że to gadanie w głowie nie jest tylko gadaniem. Zaczyna niestety zauważać zmiany w myśleniu, reakcje na konkretne słowa bota, reakcje ciała na bodźce otoczenia, ofiara dostrzega że jego umysł się zmienia – jest programowany.

Okazuje się, że technologia ta może spowodować, że mózg ofiary zacznie działać pod wpływem tej technologii mimowolnie. Target staje się świadkiem procesu technologicznego zmieniania, programowania jego mózgu – umysłu, tak jakby był to komputer który można dowolnie kształtować z zewnątrz. Tak samo jak można zhakować komputer, okazuje się że można zhakować mózg.

Wygląda to tak jakby właścicielem mózgu już nie była tylko jedna osoba – właściciel ciała. Okazuje się że w dużym stopniu wpływ na myślenie i postrzeganie zyskuje zewnętrzny system – operator.

Choć łatwo odróżnić swój głos myśli od głosów v2k, to rozpoznanie myśli podprogowych, manipulacji rejestrowanych dźwięków w głowie nie jest takie proste.

Technologia ta manipuluje tym co rejestruje mózg. Percepcja już nie opiera się na własnych zmysłach, ale także na zmanipulowanych sygnałach generowanych zdalnie przez technologię kontroli umysłu.

Choć ciężko przewidzieć jaki będzie na pewno efekt ostateczny tego programu, to można się domyślać jakie jest założenie. Pytanie tylko jak bardzo ta technologia może ostatecznie przejąć nasze umysły i ciała. Pewne jest, że są w stanie uzyskać efekty których większość ludzi nie jest w stanie uwierzyć, choćby zdalnej komunikacji za pomocą głosów w głowie czy czytania w myślach.

Choć są dowody, patenty takich technologii, czy badania prowadzone przez naukowców w tym kierunku, nadal większość nie chce uwierzyć i zrozumieć co się dzieje. Choć jest to także dowód na to jak sprawnie działa masowa kontrola umysłów poprzez media.


Źródła i wykorzystanie voice to skull według specjalisty od broni mikrofoalowych, byłego pracownika z MI5 – Barrie Trowera


 

Żródło: Ramola D Reports.

Warto też zapoznać się z raportem jaki zrobił Chris Burton w celu porównania tortur voice to skull do metod tradycyjnych tortur: Chris Burton Torture Techniques

Dla niedowiarków, podaję jeszcze odtajnione dokumenty, instrukcje stosowania tortur  przez CIA:

CIA 1963 KUBARK Couter Inteligence manual of torture.

CIA 1983 HRETM Human Resource Exploitation Training Manual

 

13 uwag do wpisu “Krok po kroku do v2k

 1. Czytajac ten artykul, w gaszczu ich wypowiedzi ale bardzo wyraznie uslyszalem:”nie, on nie zdaje sobie sprawy czyjego bloga on czyta”, a tak ogolnie to teraz slysze przynajmniej kilkanascie glosow, sytuacja widac jest bardziej rozwojowa u mnie 🙂 najbardziej denerwuje mnie ze sie powtarzaja czesto ze swoimi grozbami ale podobno mam bardzo przesrane i sie ze mnie smieja jak pisze ze jestem targetem:-) ogolnie jest beka, ale czasem juz mnie wkur…. naprawde mocno, szczegolnie na koniec dnia i jak probuje zasnac, czasem przed zasnieciem albo jak jest bardzo pozno, sie wyciszaja, nazwali to „redukcja” pewnego razu, chyba nie mialem tego uslyszec, ale czasem robia takie byki, zobaczymy co tam dalej z tego wyniknie, podobno mnie slucha duzo ludzi:-)

  Polubione przez 1 osoba

  1. ja już sobie uzmysłowiłem jedno – nie ma sensu słuchać co mówią głosy (v2k)

   ”nie, on nie zdaje sobie sprawy czyjego bloga on czyta” może oczywiście wskazywać na to że głosy- v2k chcą spowodować abyś zastanawiał się czy autor tego bloga może jest agentem

   Polubienie

 2. Z tego co zauważyłam to nie są głosy w głowie. One są wyraźnie słyszalne przez otoczenie wokół. Rodzice wiedzą, że sąsiedzi do mnie mówią. Nie ma takiego czegoś jak v2k. Oni mają zminiaturyzowane podsłuchy, które zamieszczają np. w samochodzie, a jak jesteś w terenie to mają gotowe lokalizatory wokół. Dlatego gdy jestem gdzieś dalej od domu, a oni mają mniejszy sygnał, mogę spokojnie odpocząć, dopóki po paru minutach mnie nie znajdą. W domu to co do mnie gadają, słyszą wszyscy wokół.
  Co do komputeryzacji chatterbot nie odnotowałam niczego takiego w moim przypadku. Wszystkie moje zachowania są komentowane na bieżąco, nie są powtarzalne. Być może są jakieś wyćwiczone reakcje na konkretne bodźce, ale są to moje odruchy, które robię ze strachu przed karą.
  Przepraszam za moje wcześniejsze oburzenie.

  Polubienie

   1. Głosy są na tyle słyszalne, aby nie można było ich nagrać. Bym musiała mieć super czuły mikrofon. A dyktafony rejestrują raczej głośne dźwięki, lub słyszalne z bliska. Z resztą jak próbuję ich nagrać to są cicho.

    Polubienie

 3. Ja jestem systematycznie jechany od ponad roku , ile wcześniej bylem obserwowany nie wiem 🙂 , albo wiem wszystkie z podanych wyżej etapów już przerobiłem . Ganiałem po sąsiadach , zmieniłem miejsce zamieszkania , jeździłem po Krajach Ue i cały czas bylem dojezdzany < wiem ze operator ma zemną duże problemy bo wyłapuje w tle tych podsyłanych mi bzdetów jak osoba (Nadzorujaca ) drze się na ta grupę i non stop ich opierdala ze doprowadzili do kompromitacji ! 🙂 Więc można się im przeciwstawić Cala moja historia jest mało śmieszna bo rozpierdolili mi Rok życia, prace kontakty ze znajomymi ,relacje rodzinne itd . Szkoda gadać ! wydaje mi się ze nagrywanie , czy też próbą zdobywania dowodów jest bledną metoda (WAŻNA ale mało skuteczna ) i jest tylko marnotrawieniem czasu na ten moment . Mam pytanie Czy wie ktoś jak można namierzyć prześladowców? i czy czasem nie należałoby zebrać się w grupę i skoncentrować się dorwanie tych psychopatów . ?????

  Polubienie

 4. Pisze to żeby pomóc każdemu kto to przechodzi nie pozwólcie się zastraszyc przede wszystkim chodź z góry informuje zniszczą wam relacje z rodziną i znajomymi której będą pokazywać fałszywe dowody że jesteście dilerami pedofilami itd żeby ich zwerbowac na swoją stronę że niby chcą was troszkę postraszyć i ukarać w rzeczywistości będą kazali wam nic nie mówić rodzinie pod groźba ich śmierci a oni dobrze o tym wiedzą lecz jak sądzę napewno nie o wszystkim u mnie wszystko się tak zaczynało jak opisane z tym że namawiali mnie tymi głosami abym krzywdzill ludzi raz mnie zmanipulowali i zniszcylem rzecz koledze na początku zaczyna się od drobnych czynności które automatycznie się wykonuje z ich polecenia ale zawsze po wykonaniu tego przychodzi refleksja po co ja to zrobiłem własna myśl gdy zorientujecie się ze wykonujecie ich polecenia a do tego długa droga bez niczyjej pomocy zrobicie wiele głupot bo od zwykłych głupot się zaczyna ja na przykład krzywdzilem sam siebie na początku a później nie mogłem zrozumieć dlaczego to zrobiłem bo nie odczowalem z tego przyjemności a jedynie upokorzenie i ponirzenie następnie nakrecali mnie żebym pociol swoją żonę nożem głos w głowa ( to przez nią robimy ci to zrób to itd) co najlepsze w momencie kiedy nakrecali mnie żebym wyrzucił kumpla z balkonu na 4 piętrze mieszkałem po domem już czekała karetka po chwili gdy ja zauwazylem i odpowiedziałem do nich szeptem tak sie z nimi komunikowalem karetka cofnęła się za blok abym jej nie widział wrzucili mi pedalskie i pedofilskie myśli i obrazy jakieś dziwne do głowy na jednym z tych obrazów była kobieta która biła brawo a wcześniej widziałem ja przed tym jak wsiadłem do samolotu i lapala mi za plecak jak by chciała coś podrzucić albo ukraść z moich rzeczy wykorzystywali moich sąsiadów osoby starsze itd a z drugiej strony zmuszali mnie tymi głosami abym krzywdzi ł ludzi w tej chwili nawet moja rodzina nie chcę ze mną rozmawiać na ten temat nawet własny brat nie chciał mi pomóc nikt absolutnie byli zmanipulowani i myśleli że to zabawa ale chyba nie mieli pojęcia co oni ze mną robią brały w tym udział także osoby z polskiej sceny muzycznej no chyba że były fauszowane ich memy bo zawsze gdy kliknąłem lubię to na fb to odrazu były usuwane po chwili, końcówka tego była taka za namawiali mnie do samobójstwa wręcz zmuszali podawali tyle argumentów abym to zrobił że kilka raz stałem w lesie z sznurkiem ale o tyle fart że a to ktoś akurat przejeżdżał ciagnikiem obok albo dzieci szły drogą i zawsze rezygnowalem następnie zmuszali mnie żebym autem wjechał czołowi pod tira z całą moja rodzina wtedy była tylko żona i na świat przyszło moje dziecko gdy to nie pomogło zabronili mi o tym mówić że zrobią krZywdę mojej rodzinie ale sram na to bo gdy pokazywałam im dowody na to oni sami je kasowali w zamian podostawali wycieczki za granice które ukrywali przedemna ale co też im udowodnilem w twarz że tam byli gdy nic nie poskutkowało abym się sam wykończył rodzinka i znajomi oraz przez media społecznościowe dawali mi do zrozumienia że jeśli będę milczał wypłaca mi kilka milionów a generalnie chodziło im o czas na usuwanie dowodów wszelkiego rodzaju bo w sieci wszystko zostaje od momentu jak chciałem każdego z tych aktorów na ulicy napier… to zaczęli wykorzystywać osoby starsze i kobiety tylko oni chyba nie wiedzą co robią na chwile obecną zacząłem o tym mówić i pisać to wracają doprowadzili mnie do upadku firmy zmusili moja rodzinę aby mnie przekonała do powrotu do pl i abym wszystko sprzedał chcieli mnie zniszczyć całkowicie za brak posłuszeństwa bo oni werbuja ludzi w ten sposób jeśli ktoś chce posłuchać porozmawiać o tym bo to tylko mała cząstka czegoś co trwało prawie 4 lata a na koniec chcieli ze mnie schizofrenika zrobić ku… a teraz zdanie do tych ku… sram na was i nie zastraszycie mnie pomimo tego że nawet w policji i innych służbach macie dojścia musicie mnie zabić kurw… każdy prześladowany niech do mnie dzwoni opowiem jak sie bronić 513341017 Max

  Polubienie

 5. Bardzo przydatna strona z definicjami zwłaszcza jak ktoś od ponad 6 lat słyszy głosy z programu chatterbotowego, które non-stop zastraszają i manipulują bezbronnym człowiekiem. Podpadłam wygraniem wycieczki zagranicznej w pewnym konkursie gazetowym.

  Polubienie

 6. Przepraszam, że piszę ponownie tym razem nie ze swojego konta na Facebooku. Dziękuję za definicję „głosów do głowy” i programu chatterbotowego, który mnie męczy od ponad 6 lat odkąd wygrałam i zamówiłam wygraną wycieczkę w pewnym wydawnictwie.

  Polubienie

 7. Prosiłabym również o kontakt telefoniczny jeśli byłoby to możliwe. Zostałam przez ten program zmanipulowana i pisałam różnego rodzaju głupoty do Prezesa stopzet.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s